Wiosenny Obóz przelotowy KSS PRIEVIDZA 2015

Wiosenny Obóz przelotowy KSS PRIEVIDZA 2015

Karkonoskie Stowarzyszenie Szybowcowe Jeżów Sudecki przy współpracy z Aeroklubem AK Prievidza zapraszają pilotów oraz osoby im towarzyszące na Wiosenny Obóz Przelotowy KSS PRIEVIDZA 2015 organizowany po raz pierwszy poza granicami RP. Obóz odbędzie się w dniach od 30 kwietnia do 9 maja 2015 roku.

WOP-KSS PRIEVIDZA 2015 będzie odbywał się jednocześnie z RZS „Glide Challenge Cup GSS - KSS PRIEVIDZA 2015” w klasie klub A i będzie miał na celu przygotowanie pilotów do uczestnictwa w sporcie kwalifikowanym poprzez:

1. Uczestniczenie w odprawach oraz innych procedurach związanych z RZS PRIEVIDZA 2015 klub A.
2. Latanie na trasy w takim samym terenie oraz w tych samych warunkach meteo jak zawodnicy, zależnie od stopnia zaawansowania.
3. Umożliwienie treningu pilotom licencjonowanym oraz nieposiadającym licencji, oraz nauki latania przelotowego w warunkach górskich, w asyście doświadczonych pilotów - instruktorów.
4. Nawiązanie kontaktu ze środowiskiem pilotów regularnie uczestniczących w zawodach szybowcowych.

Piloci mogą zgłaszać swoje uczestnictwo poprzez użycie formularza rejestracyjnego na stronie zawodów www.oboz.gcc2015.pl

Do uczestnictwa w Obozie zaprosimy zarówno pilotów licencjonowanych jak też nielicencjonowanych, bez innych warunków formalnych. Podstawowym warunkiem uczestnictwa jest zapewnienie sobie możliwości korzystania z szybowca, przy czym ustalając ostateczną listę uczestników weźmiemy pod uwagę możliwości sprzętowe którymi będziemy dysponowali. Nie jest możliwe korzystanie ze sprzętu AK Prievidza, zatem wszystkie szybowce winny być przywiezione przez uczestników.

Więcej szczegółów na stronie: www.oboz.gcc2015.pl

Źródło: Karkonoskie Stowarzyszenie Szybowcowe
comments powered by Disqus