Przejdź do treści
Obóz Żaglowo-Falowy GSS-KSS ŻAR 2014

Obóz Żaglowo-Falowy GSS-KSS ŻAR 2014

Kontynuując kilkuletnią tradycję, również w tym roku planujemy wyjazd do Podhorzan. Tym razem, postaramy się dopasować termin pobytu do pogody. Zatem zaglądajcie na stronę oraz zakładkę na Facebooku, gdzie dopiero na kilka dni przed wyjazdem podamy informację o terminie.

Z całą pewnością za to możemy potwierdzić, że tegoroczny Obóz Żaglowo-Falowy GSS-KSS ŻAR 2014, odbędzie się w dwóch turnusach: 4-12.10.2014 i 20-27.10.14.

Podobnie jak w latach ubiegłych, uczestnicy będą mieli zapewnione szkolenie teoretyczne oraz indywidualne praktyczne z lotami instruktorskimi włącznie.

Okolice oferują liczne atrakcje dla rodzin, zatem może być to wypad familijny, razem z dziećmi. Pokoje w Hotelu GSS Żar gotowe i czekają na gości.

Zgłoszenia z podaniem: imienia, nazwiska, wybranego turnusu, macierzystego Aeroklubu, nalotu, posiadanych kwalifikacji do lotów żaglowych i falowych, oraz informacji czy uczestnik przybywa z własnym szybowcem (jakim), ew. instruktor, prosimy kierować na adres: artois12@gazeta.pl.

Pytania na tematy szkoleniowe, dopuszczenia do wykonywania lotów żaglowo-falowych itp. należy kierować do Szefa Wyszkolenia GSS Pana Leszka Żabickiego tel. 33 8621477 wyszkoleniezar@poczta.onet.pl.

Wpisowe w kwocie 150 zł, należy wpłacać na rachunek KSS podany na stronie internetowej http://www.kssjezow.pl/pl/page/20/kontakt/.

Koordynatorem Obozu ze strony KSS jest Ryszard Bendkowski tel. 601301604, ryszard.bendkowski@icloud.com.

Z uwagi na to, że obóz będzie odbywał się w październiku, w pierwszej kolejności zakwalifikowane będą zgłoszenia od pilotów posiadających kwalifikacje umożliwiające poradzenie sobie w turbulentnych warunkach Beskidów oraz latanie blisko zboczy gór.

A w ubiegłym roku było tak ...

I tak też...

A tak to wyglądało okiem pilota ze Skandynawii

FacebookTwitterWykop

Nasze strony