„Wymarzone rzymskie wakacje”

Fundacja Mam Marzenie

22 października o 18. 40 na lotnisku w Modlinie Fundacja Mam marzenie dostąpi zaszczytu rozpoczęcia realizacji marzenia swoich podopiecznych. Wtedy bowiem wystartuje samolot z marzycielami i ich opiekunami prosto do upragnionego Rzymu. Sponsorem tej wycieczki jest Fundacja Ringiera, która przekazała część Nagrody Europejskiej przyznanej Donaldowi Tuskowi.

“Wymarzone rzymskie wakacje” to projekt Fundacji Mam Marzenie będący realizacją marzenia ośmiorga podopiecznych.


W dniach 22-26 października 2012 roku wolontariusze organizują wyjazd do Wiecznego Miasta. Wezmą w nich udział dzieci z całej Polski, których największym marzeniem jest pobyt w Rzymie, wizyta w Watykanie czy modlitwa przy grobie Błogosławionego Jana Pawła II. Głównym sponsorem tego projektu jest Fundacja Hansa Ringiera, która przekazała 15 000 euro z Nagrody Europejskiej przyznanej w sierpniu tego roku premierowi Donaldowi Tuskowi.

Wylot do Rzymu rozpocznie się 22 października o godz. 18:40 z lotniska w Modlinie. Powrót zaś planowany jest na piątek 26.10.2012 o godz. 14:20.

Fundacja Mam Marzenie serdecznie zaprasza do śledzenia przygotowań do wielkiej wyprawy (na Facebooku), a także zachęca do przybycia na lotnisko, aby poznać marzycieli.

Źródło: Internet
comments powered by Disqus