WOŚP: Lot Turboletem L-410 w licytacji do 5 stycznia

Samolot Turbolet L-410

Inspektorat Ochrony Środowiska przedkłada propozycję aukcji w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2013. Proponujemy możliwość udziału w locie patrolowym  Polskich Obszarów Morskich na pokładzie naszego samolotu Turbolet L-410. Lot trwa około 3 godzin i obejmie start z lotniska w Rębiechowie i przelot nad Zatoką Pucką w kierunku Władysławowa, kolejno rejon platform wiertniczych Petrobaltic, lot na akwen Zatoki Pomorskiej a następnie od redy portu Świnoujście powrót linią brzegową.

Lot będzie odbywał się pod kątem wykrywania na morzu, przy użyciu specjalistycznego systemu radarowego, zanieczyszczeń pochodzących ze statków.

Samolot Turbolet L-410, będący własnością Urzędu Morskiego w Gdyni, jest dwusilnikową maszyną turbośmigłową z zainstalowanym na pokładzie najnowocześniejszym Systemem Nadzoru Morskiego MSS 6000 zawierającym radar obserwacji bocznej, skaner IR/UV, AIS-urządzenie do automatycznego identyfikowania statków, kamerę video i aparat fotograficzny. 

Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę na będzie miała możliwość wyboru terminu od lutego do końca września  2013 roku po uprzednim uzgodnieniu z urzędem morskim.

Od osób, które wezmą udział w lotach wymagane będzie ukończenie 18 lat, posiadanie ubezpieczenia NW na lot, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do odbycia takiego lotu oraz stosowanie się do wszelkich procedur związanych z pobytem na pokładzie samolotu podczas wykonywania lotu.

W razie pytań: aukcje@gdyniadlaorkiestry.pl
 


Źródło: Allegro

Źródło: Internet
comments powered by Disqus