Pierwsze Slalomowe Mistrzostwa Polski już w lipcu

Slalom Championships 2013 w Rudnikach

W dniach 23-28 lipca 2013 roku na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego w Rudnikach odbędą się tegoroczne Mistrzostwa Polski. Tym razem zaplanowaliśmy dwie, a w zasadzie  pięć  imprezy w jednym terminie:

  • FAI CIMA World League Cup
  • Polish Open National Paramotor Championships
  • 15 Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski 
  • 1 Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski
  • Polska Liga Motoparalotniowa edycja II i III

Zawody będą rozgrywane naprzemiennie w zależności od warunków pogodowych, w 1MPSMP (slalomy) będą rozgrywane konkurencje we wszystkich klasach również w PL2 i PF2.

Punkty z 15 MPMP będą wliczane do WLC FAI,  zawody zostały  zgłoszona do kalendarza CIMA  FAI  już w styczniu tego roku.

Punkty z obu mistrzostw będą wliczane do PLMP,  dla 15 MPMP we wszystkich klasyfikacja, a dla 1 MPSMP w klasyfikacji slalomowej. Wyniki uzyskane w obu imprezach będą zgodnie z regulaminem rankingu powiększone o 50%.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach, mamy już pierwsze zgłoszenia z Czech i Rosji, liczymy na spory udział zawodników zagranicznych.

Dla Kadry Narodowej to ostateczny sprawdzian przed wrześniowymi Slalomowymi Mistrzostwami Świata, decydujący o składzie reprezentacji na te zawody.

Wszystkie materiały dotyczące zawodów można znaleźć na stronie www.kadrappg.pl w zakładce ZAWODY  oraz stronie  Polskiego Stowarzyszenia Paralotniowego,  gdzie  uruchomiono  już rejestracje  zawodników, prosimy o dołączanie swoich zdjęć, będziemy rozdawać  identyfikatory ze zdjęciami zawodników.

Dzięki pomocy Andrzeja Burego został  stworzony logotyp zawodów, zaplanowaliśmy wyprodukowanie  pamiątkowych  koszulek,  które otrzymają wszyscy startujący zawodnicy.

Prosimy o jak najwcześniejsze dokonanie rejestracji, oraz rezerwowanie miejsce noclegowych.

Źródło: Kadra Narodowa PPG

Źródło: Internet
comments powered by Disqus

Komentarze

A o PSP ani słowa wszytko na konto ACz- jestem oburzony jako członek PSP!

http://sport.psp.org.pl