Nowości Aspen Avionics na targach Sun’n’Fun

Evolution Flight Display - Aspen Avionics

Na zakończonej konwencji Stowarzyszenia Aircraft Electronics, firma Aspen Avionics ogłosiła, iż system Evolution Flight Display będzie uzupełniony o systemy wizji syntetycznej i monitoringu silnika. Aspen zamierza wprowadzić do oferty także bazę nawigacyjną AeroNav (dawniej NACO) wraz z diagramami lotnisk, w cenie 299 dolarów za rok.

Następna aktualizacja oprogramowania Evolution (wersja 2.2), będzie obsługiwała mapy AeroNav. „Ulepszenia wprowadzano na podstawie sugestii klientów, a także pilotów i inżynierów pracujących w Aspen,” powiedział Brad Hayden, wiceprezes ds. marketingu. „Chcemy, aby system Evolution był zgodny z oczekiwaniami użytkowników,” dodał. Aktualizacja oprogramowania jest darmowa, ale za instalację należy zapłacić stawkę nominalną.

Aspen na targach Sun’n’Fun, demonstruje zarówno system wizji syntetycznej, który będzie dostępny w czwartym kwartale bieżącego roku, jak i monitor pracy silnika (w sprzedaży na początku 2011 r.), co na stoisko producenta przyciąga wielu zwiedzających. Prezes i dyrektor generalny Aspen, John Uczekaj przyleciał na targi prywatnym samolotem Diamond DA40, w którym testował oferowany panel.

Tłumaczenie z AvWeb

Źródło: Internet
comments powered by Disqus