Lycoming prezentuje nowy program lojalnościowy

Lycoming Engines

Firma Lycoming Engines uruchomiła nowy program lojalnościowy, w ramach którego oferuje właścicielom samolotów do 5000 dolarów zniżki na przebudowane (z wyzerowanym czasem pracy) silniki Lycoming. Warunkiem jest zwrot obecnie użytkowanej jednostki.

“Ten program ma na celu nagrodzenie lojalności klientów, których silniki były przebudowane lub serwisowane w fabryce Lycoming,” powiedział Todd Stoner, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży.

Przebudowane fabrycznie silniki otrzymują limity czasu pracy i dwuletnią gwarancję podobnie jak nowe jednostki, twierdzą przedstawiciele. W trakcie remontu wykorzystywane są w 100% oryginalne części firmy Lycoming.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu użytkowników samolotów mogło nie mieć możliwości skorzystania ze zniżek na przebudowane silniki, które zakończyły się w grudniu 2009 r.” mówi Stoner. Zaoszczędzona kwota zależy od typu silnika, dodaje.

Przedstawiona oferta wymaga zwrotu silnika wyprodukowanego przez Lycoming, który nigdy nie był remontowany lub przebudowywany.

Tłumaczenie ze trony GAnews

Źródło: Internet
comments powered by Disqus