Przejdź do treści
Spotkania z Pasją: Kobiety w lotnictwie, czyli jak wysoko sięgać po marzenia
Źródło artykułu

Kobiety w lotnictwie, czyli jak wysoko sięgać po marzenia

Już 13 października 2013 zapraszamy na lotnisko Aeroklubu Poznańskiego w Kobylnicy na spotkanie z kobietami, które miały odwagę zawojować świat w dziedzinie, o którą nikt by je nie podejrzewał. Pasjonatki lotnictwa: Agata Nykaza, Małgorzata Margańska, Magdalena Stróżyk, Katarzyna Żmudzińska i Monika Bobula opowiedzą o swoich podniebnych przygodach ze szczyptą adrenaliny. Zaprosiliśmy również wyjątkowego gościa specjalnego. Adam Czeladzki, niepełnosprawny szybownik, opowie nam o swojej drodze do realizacji pasji mimo przeciwnościom losu. Uczestnicy zobaczą także prezentację ręcznego sterowania szybowca dostosowanego do niepełnosprawnego pilota. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny!

Oprócz spotkania oferujemy uczestnikom możliwość zapoznania się z ofertą aeroklubu, zdobycia informacji na temat możliwości rozpoczęcia przygody z lotnictwem, zapewniamy słodki poczęstunek i symboliczne upominki dla uczestników. 

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Aeroklubu Polskiego, Prezydenta Miasta Poznań oraz Rektora Politechniki Poznańskiej.

Spotkania z Pasją to niekomercyjny projekt Fundacji Smakuj Życie, oparty na cyklicznych spotkaniach z wyjątkowymi kobietami żyjącymi na co dzień swoimi niezwykłymi pasjami. Projekt jest skupiony wyłącznie wokół tematyki sportowo-podróżniczej, podszyty sporą dawką adrenaliny i ukoronowany satysfakcją życiową bohaterek. Całość zbieramy w swoistą receptę sukcesu, a jej składniki prezentujemy na wyjątkowym evencie, pełnym sportowych atrakcji, inspiracji i praktycznych wskazówek dla każdego, kto czuje się „niedopieszczony” przez życie.

Inicjatywa powstała z myślą o sportowcach odnoszących spektakularne sukcesy i o pasjonatach bądź osobach poszukujących życiowych pasji. Wierzymy, że takie połączenie przyniesie korzyści w postaci promocji osiągnięć pierwszych, a drugich zainspiruje do aktywności sportowej i poszukiwania pasji. 

Zapraszamy na wyjątkową lekcję spełniania podniebnych marzeń.  Nie sprowadzimy Cię na ziemię, ale dodamy skrzydeł!

Rejestracja: magda.spotkaniazpasja@gmail.com

Więcej informacji znajdziesz tutaj


Wydarzenie na Facebooku

Źródło: Fundacja Smakuj Życie

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony