15% zniżki na produkty Jeppesena dla członków AOPA

Zniżka na produkty Jeppesena dla członków AOPA

Organizacje Stowarzyszenie Pilotów i Właścicieli Samolotów (AOPA) oraz Międzynarodowa Rada Pilotów i Właścicieli Samolotów (IAOPA) nieustannie prowadzą działania na całym świecie, w ramach których reprezentują, wzmacniają i rozwijają sektor lotnictwa ogólnego. Wysiłki te często obejmują wspieranie GA w agencjach rządowych, udział w edukacji publicznej oraz promocję ustawicznego kształcenia i bezpieczeństwa w społeczności lotniczej.

AOPA współpracuje również ze swoimi partnerami branżowymi, aby zapewnić specjalne zniżki i korzyści dla swoich członków. W ramach umowy z firmą Jeppesen członkowie europejskich oddziałów organizacji mogą ubiegać się o 15% zniżki (oferta przedłużona do co najmniej do 31 sierpnia 2020 r.) na niektóre z najpopularniejszych usług / danych Jeppesena oraz produkty szkoleniowe EASA.

Promocja obejmuje papierowe karty podejść, subskrybcje na elektroniczne produkty, aplikacje na iPada, bazy danych (Garmin 430/530, GTN series, Garmin 1000 i inne) oraz materiały szkoleniowe EASA. Więcej informacji na temat oferty i tego, co należy wziąć pod uwagę przy składaniu wniosku z zamówieniem, można znaleźć na stronie internetowej AOPA (LINK)
 

Źródło: IAOPA
comments powered by Disqus