Kup sobie 1/32 odrzutowca i lataj nie patrząc na pyły i strajki

Forsal.pl

Firma NetJets Europe wprowadziła w środę ofertę umożliwiającą zakup udziału 1/32 odrzutowca, odpowiadającą 25 godzinom lotu rocznie. Na czym polega wynajęcie samolotu w ten sposób i ile kosztuje?

NetJets oferuje posiadanie części samolotu w ramach tzw. własności współdzielonej (ang. fractional ownership). Polega ona na zakupie części odrzutowca, proporcjonalnej do ilości czasu, w jakim klient będzie z niego korzystać.

Posiadanie własnego odrzutowca jest bardzo prestiżowe dla biznesmena, a jeśli nie stać go na zakup, to własność współdzielona wydaje się rozwiązaniem wartym przemyślenia. Nabycie 1/32 samolotu kosztuje w firmie NetJets 125 tysięcy dolarów. Jest to więc rozwiązanie dla najzamożniejszych.

Do kupna mocno zachęcają przedstawiciele firmy. „Pomimo zawirowań w globalnej gospodarce, to najlepszy moment na zakup udziałów w odrzutowcach biznesowych” – twierdzi Emily Williams, Dyrektor Sprzedaży NetJets Europe. „Ceny samolotów spadły, tradycyjne linie lotnicze zmagają się z gigantycznymi problemami, więc ludzie biznesu, którzy cenią swój czas szukają alternatywy wobec ich usług” – wyjaśnia Williams.

Czytaj całość artykułu w serwisie forsal.pl

Źródło: Forsal.pl
comments powered by Disqus