Oficjalne otwarcie tunelu aerodynamicznego w Mirosławicach

Flyspot otwiera tunel aerodynamiczny we Wrocławiu (fot. Flyspot)

Flyspot oficjalnie otwiera trzeci tunel aerodynamiczny w Polsce. Poza Warszawą i Katowicami spełnić marzenia o lataniu w tunelu tej marki można również od teraz w Mirosławicach pod Wrocławiem, przy ul. Lotniczej 8. Z tej okazji, w nowej lokalizacji, w dniach 11-12 października zorganizowano oficjalne otwarcie Flyspot Wrocław oraz loty (więcej TUTAJ).

Tunele aerodynamiczne to urządzenia do realizacji odwiecznego pragnienia człowieka – swobodnego unoszenia się w powietrzu. Flyspot stworzył najlepsze, najpotężniejsze tunele aerodynamiczne świata. Bazując na najnowocześniejszej z dostępnych technologii, tunel dostarcza  przeżyć, które do tej pory dostępne były nielicznym osobom uprawiającym sporty ekstremalne. Każdy chętny może wznieść się tu w powietrze bez ponoszenia ryzyka, jakie niosą ze sobą sporty lotnicze.

Do tej pory Flyspot zbudował dwa tunele aerodynamiczne: jeden pod Warszawą, drugi w Katowicach. Od początku września firma (decyzją sądu i w uzgodnieniu z  Infrabudem – właścicielem tunelu, który przechodzi restrukturyzację) przejęła również w zarządzanie obiekt w Mirosławicach pod Wrocławiem, zlokalizowany przy lotnisku Aeroklubu Dolnośląskiego.

Aktualnie operatorem tunelu jest Flyspot i jesteśmy jedyną firmą, która ma prawo świadczyć usługi w tym tunelu. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie klientom najwyższych standardów zarówno jeśli chodzi o jakość technologii, jak i obsługę klienta – mówi Michał Braszczyński, prezes spółki Aerotunel, właściciela Flyspot.

W tunelu latać może praktycznie każdy, nawet dzieci i osoby starsze. Regularnie korzystają z niego skoczkowie spadochronowi, by doskonalić technikę latania.

Trzeci tunel aerodynamiczny to nie jedyna nowa inwestycja marki Aerotunel. Na początku 2020 r. spółka otwiera Deepspot – najgłębszy na świecie profesjonalny basen nurkowy. Obiekt powstaje w Mszczonowie pod Warszawą.

Źródło: Flyspot
comments powered by Disqus