Gulfstream uruchamia nową usługę, aby pomóc sprzedać samolot

Gulfstream G200

Firma Gulfstream Aerospace poinformowała o wprowadzeniu nowej usługi, której założeniem jest pomoc właścicielom średnio i wielko kabinowych odrzutowców typu Gulfstream w sprzedaży swoich samolotów. Działanie to ma na celu nie tylko usprawnienie w krótkim okresie procesu zakupu nowych konstrukcji, ale także znalezienie nowych klientów dla tych samolotów na dłuższy okres.

"Patrzymy na to, jako okazję do poszerzenia naszego rynku zbytu, dodatkową możliwość znalezienia zainteresowanych zakupem używanych, a także nowych samolotów naszej produkcji", powiedział wiceprezes ds. sprzedaży, Jim Ross, który zarządza nowym projektem. "Projekt będzie kolejną częścią naszego bogatego programu obsługi klienta. Jeśli ktoś planuje sprzedać swój samolot, to kto mógłby mu lepiej pomóc niż Gulfstream", dodał.

W ramach programu Gulfstream Pre-owned Brokerage, spółka będzie wykorzystywała również możliwości swojej bazy danych klientów. "Gulfstream pomoże znaleźć najlepszą opcję finansowania, uzyskać atrakcyjną cenę, a także skonsultować się z nowym właścicielem w celu dostosowania samolotu do jego wymogów", podała spółka. "Nowi właściciele będą mogli skorzystać z zalet wielu innych programów firmy Gulfstream, w tym Gulfstream's PlaneParts". Ross wyjaśniał także, że oferta została wprowadzona, ponieważ w przeszłości Gulfstream nie był wystarczająco aktywnym pośrednikiem w sprzedaży samolotów.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.gulfstream.com

Źródło: FlightGlobal
comments powered by Disqus