FIS zaprasza na wiosenną imprezę integracyjną

Wiosenna impreza FIS

Zespół Służby Informacji Lotniczej (FIS) serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie przyjaciół lotnictwa. Odbędzie się ono w czwartek 19 kwietnia o godz. 17.00 LMT w restauracji Krasnodwór przy ul. Kocjana 70 w Warszawie. Strona internetowa lokalu www.krasnodwor.pl

Cena wejściówki 140 zł. Płatność należy zrealizowac przelewem na konto bankowe nr: 37 1060 0076 0000 3070 0122 0935. W tytule przelewu nalezy wpisać "Impreza FIS" oraz podać nazwiska osób, których wejściówki dotyczą. Aby otrzymać sms z potwierdzeniem rezerwacji, należy podac nr telefonu.

Uwaga:
Lista uczestników zostanie zamknięta we wtorek, 17 kwietnia o godzinie 12.00. Organizatorzy upraszają o uwzględnienie czasu trwania przelewu.


Zwykle na imprezie, która jest organizowana dwa razy do roku, spotyka się ok. setki (w różnym składzie) entuzjastów lotnictwa z całej Polski. Dzięki temu jest to dobra okazja, aby osoby z dwóch stron radiostacji spotkały się twarzą w twarz. Spotkanie służy też wyjaśnieniu wielu spornych sytuacji i omówieniu najważniejszych kwestii istotnych zarówno dla pilotów, jak i służb ruchu lotniczego.

Źródło: FIS
comments powered by Disqus