Linie Emirates prezentują klasę ekonomiczną premium i ulepszenia we wszystkich kabinach Airbusa A380

A380 linii Emirates - wnętrze - klasa ekonomiczna (fot. Emirates)

Emirates przenoszą swoje kultowe doświadczenia z A380 na wyższy poziom, przedstawiają zupełnie nowy produkt – klasę ekonomiczną premium. To także ulepszenia i odświeżony wygląd we wszystkich kabinach na pokładzie najnowszego A380.

Lot Airbusem A380 linii Emirates już teraz jest jednym z najbardziej pożądanych, a teraz ulepszyliśmy go jeszcze bardziej. Podczas gdy inni wycofują się z rozwijania produktów, Emirates ciężko pracują, aby przywrócić produkty i usługi, które musieliśmy zawiesić lub zmienić ze względu na środki ostrożności związane z pandemią. Nadal wprowadzamy nowe oferty i ulepszenia. Zgodnie z obietnicą lepszego lotu Emirates nieustannie inwestują, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia – powiedział Tim Clark, prezes Emirates.

W zeszłym tygodniu linia lotnicza otrzymała swój najnowszy samolot A380 z fabryki Airbusa w Hamburgu, 5 kolejnych A380, które dostarczone będą w latach 2021-2022 również będzie wyposażone w kabiny klasy ekonomicznej premium. W niektórych Boeingach 777X, które dołączą do floty Emirates w 2023 r. również zamontowane zostaną fotele klasy ekonomicznej premium. Emirates rozważają plany modernizacji swojej aktualnej floty A380.

– Nasz produkt klasy ekonomicznej premium został starannie opracowany zgodnie z pozycjonowaniem marki Emirates jako linii lotniczej oferującej pełen zakres usług najwyższej jakości. Nasze doświadczenia klasy pierwszej, biznes i ekonomicznej wyznaczają standardy dla całej branży. Jesteśmy przekonani, że nasza klasa ekonomiczna premium również zostanie wyróżniona jako odrębna oferta. Planujemy oferować klasę ekonomiczną premium jako bezpłatne podwyższenie klasy dla naszych najcenniejszych klientów. Wdrożymy nasze najnowsze samoloty A380 na różnych trasach, aby nasi klienci mogli zapoznać się z naszą najnowszą ofertą we wszystkich klasach – komentuje nowe rozwiązania Tim Clark.

Linie Emirates podadzą wkrótce szczegółowe informacje o tym, gdzie w najbliższych tygodniach zostaną rozmieszczone samoloty A380 z klasą ekonomiczną premium.

Klasa ekonomiczna premium: komfort i przestrzeń

Linie Emirates ujawniły szczegóły długo oczekiwanej klasy ekonomicznej premium, która oferuje 56 miejsc w układzie 2-4-2.

Dzięki dużemu nachyleniu, fotel ekonomiczny premium ma szerokość 19,5 cala i odchyla się do wygodnej pozycji kołyski, daje to dużo miejsca na rozciąganie. Fotele pokryte są kremową skórą, która się nie plami, mają drewniany panel wykończony podobnie jak ten w klasie biznes. Każde siedzenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny komfort i wsparcie dzięki regulowanym w 6 kierunkach zagłówkom, oparciom na łydki i podnóżkom.

Każde miejsce to 13,3-calowy ekran, jeden z największych w swojej klasie, umożliwiający słuchanie muzyki, oglądanie filmów, telewizji, wiadomości i innych treści na nagradzanym systemie Emitates – ice.

Klienci znajdą również inne przemyślane elementy wyposażenia, w tym łatwo dostępne punkty ładowania w fotelach, szeroki stół jadalny i stolik koktajlowy.

Klasa ekonomiczna premium znajduje się z przodu głównego pokładu i posiada 2 toalety przeznaczone dla klientów.

Pierwsza klasa: jeszcze więcej prywatności i luksusu

W najnowszym A380 linii Emirates znajduje się 14 prywatnych kabin pierwszej klasy, zostały one ulepszone są nieco szersze i mają wyższe drzwi, aby zapewnić jeszcze więcej prywatności i komfortu.

Odświeżono również detale i wykończenia kabiny dzięki nowym motywom i kolorom, to teraz obszerne schody prowadzące z głównego pokładu na górny pokład, designerskie wykończenia i nowoczesne wyposażenie w shower spa.

  

Klasa biznes: nowe luksusowe wykończenia

Linie Emirates zachowały popularne fotele klasy biznes A380, które zapewniają każdemu pasażerowi bezpośredni dostęp do przejścia, rozkładają się do całkowicie płaskiej pozycji i oferują osobiste minibary, dużo miejsca do przechowywania i wysoki poziom prywatności. 

Wszystkie 76 foteli zostało odświeżonych, mają teraz skórzane obicia w kolorze szampana oraz drewniane wykończenia inspirowane odrzutowcami luksusowymi, podobne do klasy biznes w samolotach Boeing 777 Gamechanger Emirates.

Ta sama klasyczna kolorystyka została zastosowana w salonie pokładowym z tyłu górnego pokładu, pozostaje on do wyłącznego użytku pasażerów klasy pierwszej i klasy biznes.

Linie Emirates wymieniły wszystkie 338 miejsc ekonomicznych na pokładzie swojego najnowszego A380 na ergonomiczne fotele z pełnymi skórzanymi zagłówkami i elastycznymi panelami bocznymi, które można regulować w pionie dla optymalnego podparcia.

Klasa ekonomiczna – wyjątkowe fotele

Najnowszy model fotela jest krokiem naprzód w stosunku do wersji obecnie zainstalowanej w samolocie Boeing 777 Gamechanger Emirates. Jest lżejszy, jednak nie ma to wpływu na wygodę i funkcjonalność. Każde siedzenie ma klasyczne wykończenie słojów drewna na stolikach z tacą, a także 13,3-calowy ekran osobisty.

Odświeżone wnętrza kabin

We wnętrzu Airbusa A380 klienci zobaczą nowe wykończenia i akcenty z motywem drzewa Ghaf, a także kolorystykę szampana, z drewnianymi panelami i brązowymi akcentami z najnowszych wnętrz samolotu Boeing 777 Gamechanger Emirates.

Wiecznie zielona roślina ​​Ghaf jest uważana za drzewo narodowe Zjednoczonych Emiratów Arabskich i ma głębokie znaczenie kulturowe i ekologiczne.

Wszystkie klasy kabin są wyposażone w najnowszej generacji wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej Emirates – ice, oferujący doskonałą jakość obrazu. Każdy ekran w fotelu będzie miał ultraszerokie kąty widzenia, ekran dotykowy, podświetlenie LED i wyświetlacz Full HD.

Źródło: Emirates
comments powered by Disqus