Toruń stolicą technologii dronowych. Finałowe odliczanie do 4th DroneTech World Meeting

4th DroneTech World Meeting (fot. dronetech-poland.com)

2 panele dyskusyjne, 9 warsztatów, 30 wystawców, 45 prelekcji, setki kuluarowych rozmów i rozmów biznesowych, wyścigi dronów, spotkania inwestorskie – tak przedstawia się kolejna, czwarta już edycja DroneTech World Meeting w Toruniu, czyli największego wydarzenia dronowego w Polsce.

Już 18 i 19 października Arena Toruń zamieni się w stolicę technologii dronowych.

DroneTech World Meeting Toruń 2019 to czwarta edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego pojazdom, systemom autonomicznym i bezzałogowym. Składa się z: targów i wystaw, giełdy kooperacyjnej (spotkania B2B, B2C), pokazów, konferencji, otwartego komitetu inwestorskiego, paneli dyskusyjnych, warsztatów, halowych mistrzostw w wyścigach dronów DroneTech Race Cup.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – zalecana jest rejestracja.

Arena Toruń na dwa dni (18 i 19 października) zamieni się w miejsce, gdzie wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zdobywać wiedzę, wymieniać się doświadczeniami, wzajemnie inspirować i budować relacje na rzecz zawiązywania szeroko rozumianej współpracy i tym samym rozwoju świata dronów.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa i odbywa się pod hasłem “Drony w służbie człowiekowi”. – Przygotowania czwartej edycji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania – przyznaje Paweł Słupski, prezes Instytutu Wspierania Nowych Technologii. Udało się nie tylko zaprosić rekordową liczbę prelegentów z kraju i zagranicy, ale także przygotować ciekawą ofertę dla projektów poszukujących wsparcia finansowego i zwiększyć liczbę specjalistycznych warsztatów. Co więcej, poszerzono zakres tematyczny konferencji i w tym roku każdy będzie mógł dowiedzieć się, jaki potencjał drzemie w polskim sektorze kosmicznym!

Niezależnie od tego czy jesteś pasjonatem, naukowcem czy przedsiębiorcą, przygotowany program jest na tyle bogaty, że każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia Adrian Drzycimski, koordynator z Instytutu Wspierania Nowych Technologii, i wymienia tematykę wystąpień: od robotów kroczących, przez statki powietrzne, po bezzałogowce poruszające się w kosmosie. Od prawa dronowego, przez najnowsze polskie technologie, po kwestie bezpieczeństwa. Od dronów dla straży pożarnej, przez inspekcje i inwentaryzacje, po monitoring regionów polarnych, i tak wymieniać można by jeszcze bardzo długo...

Poza tym, tradycyjnie, nie zabraknie sportowo-dronowych emocji. W szranki podczas DroneTech Race Cup stanie ok. 60–80 zawodników.

Szczegółowy program znajduje się stronie: www.dronetech-poland.com
Wydarzenie można też śledzić na profilu: www.facebook.com/dronetechmeet

Źródło: dronetech-poland.com
comments powered by Disqus