Kalendarz Drone Film Festival Poland 2020 – konkurs

Kalendarz Drone Film Festival Poland 2020 - konkurs (fot. dronefilmfestival.eu)

Drodzy operatorzy i pasjonaci BSP! Organizatorzy czwartej już edycji Drone Film Festival w tym roku przygotowali dla was małą niespodziankę w formie atrakcyjnego konkursu, w którym z pewnością wielu z was chętnie weźmie udział.

Na fanpage’u Drone Film Festival Poland organizatorzy przypominają nominowane i zwycięskie prace w kategorii fotograficznej minionych trzech edycji konkursu Drone Film Festival – „Niebo pełne emocji” 2016, „New Perspectives” 2017 oraz kategorii „Art” z 2018 roku. Oprócz prac, które zostały najwyżej ocenione przez Jury DFF, organizatorzy postanowili zamieścić kilka innych fotografii, które ich zdaniem zasługują na wielką uwagę. Oczywiście prace można oglądać także na stronie organizatora (2018), (2017) i (2016).

Kalendarz Drone Film Festival Poland 2020

Fotografie biorą udział w nowym konkursie na Kalendarz Drone Film Festival Poland 2020. – W kalendarzu ściennym znajdzie się 12 prac, które otrzymają największą ilość polubień / reakcji pod zdjęciem w galeriach na stronie FB. Kalendarz mogą otrzymać wyłącznie operatorzy BSP – autorzy nominowanych bądź zwycięskich fotografii w latach 2016-2018. Zostanie on wydany w ilości limitowanej 20 sztuk (nie jest na sprzedaż) i otrzyma go 12 szczęśliwców. Sponsorem i wykonawcą kalendarzy jest Drukarnia Osiedlowa z Wrocławia – mówią organizatorzy.

Głosowanie trwa do końca listopada na fanpage’u Drone Film Festival Poland.

Więcej informacji na stronie www.dronefilmfestival.eu

Mamy kolejną dobrą wiadomość dla uczestników czwartej edycji Drone Film Festival. Organizatorzy postanowili przedłużyć minimalnie termin nadsyłania prac, tak aby każdy, kto nie zdążył do połowy listopada przesłać prac, mógł wziąć udział w tegorocznym festiwalu. Prace można  nadsyłać do 24.11.2019 r. do godz.23:59:59.

Więcej informacji o kategoriach konkursowych i nie tylko w artykule: Drone Film Festival Poland 2019.

Źródło: dronefilmfestival.eu
comments powered by Disqus