Poznań Drone Expo

Poznań Drone Expo 2019 (fot. droneexpo.pl)

Bezzałogowce w służbie Twojego biznesu. Szybciej, efektywniej, bezpieczniej, ciekawiej – takich przysłówków można mnożyć bez liku, bowiem dzięki dronom możemy wykonać rzeczy, które nigdy wcześniej nie były tak łatwo dostępne lub przynosiły tak wymierne i szybkie efekty.

Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga – dzięki dronom zbadamy np. stan techniczny dachów, pomożemy straży pożarnej skuteczniej walczyć z żywiołami, lepiej zabezpieczymy imprezy masowe czy choćby pomożemy rolnictwu wskazać obszary wymagające większej atencji. Możliwości jest tak wiele, ile potrzeb!

Podczas Poznań Drone Expo, które odbędą się w dniach 7-9 maja 2019 r. będzie można poznać ich bardzo, bardzo wiele, a także porozmawiać z ekspertami, którzy zaproponują idealne rozwiązanie dla Twojego zadania!

Poznań Drone Expo – poznaj branżę dronową od „kuchni”
W Poznaniu, dzięki Forum Poznań Drone Expo uczestnicy będą mieli okazję miedzy innymi poznać najważniejszą i najbardziej aktualną problematykę branży dronowej. Uzyskać informacje o branży i jej możliwościach bezpośrednio od uznanych specjalistów, a także zobaczyć zastosowanie dronów w praktyce.

Wśród zaplanowanych tematów Forum będzie można dowiedzieć się m.in. o monitoringu farm fotowoltaicznych i mniejszych obiektów, możliwości wykorzystania „bezzałogowców” w służbach mundurowych wraz z symulacją gaszenia pożaru. Podjęta zostanie również tematyka Miasto Drone Ready czy także problematyka zamówień publicznych, a więc te zagadnienia, które wymagają jak najszybszego wprowadzenia czy też modyfikacji istniejących przepisów.

Zobacz co Drony potrafią
W specjalnej Strefie Pokazów zaprezentowane zostaną pełne możliwości sprzętu i niezwykłych umiejętności operatorów dronów. To tutaj zobaczymy jak w praktyce wygląda wykorzystanie drona do pomiaru poziomu smogu w mieście czy także możliwości zastosowań dronów w różnych branżach, jak m.in. w budownictwie czy rolnictwie.

Poznań Drone Expo jest szczególnie polecany przedstawicielom branż rolnictwa, logistyki, security, energetyki, budownictwa czy geodezji. Odpowiednią dawkę wiedzy i możliwości otrzymają również przedstawiciele samorządów czy też służb mundurowych, a także wszyscy, którzy mają w swojej pracy nietypowe zadania do wykonania!

Poznań Drone Expo – targi najwyższych lotów! Zapraszamy do Poznania w dniach 7-9 maja 2019 r.

Więcej informacji na stronie www.droneexpo.pl oraz na stronie wydarzenia.

Źródło: droneexpo.pl
comments powered by Disqus