Dedykowane rozwiązania firmy Siemens dla Przemysłu Lotniczego

Dolina Lotnicza

Firma Siemens, członek SGPPL Dolina Lotnicza, zaprasza do udziału w konferencji Dedykowane rozwiązania firmy Siemens dla Przemysłu Lotniczego, która odbędzie się w dniach 18-19.10.2012 w Krynicy Zdrój.

Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń ze specjalistami z Centrum Kompetencyjnego AEROSPACE Siemens, doradcami technicznymi, kadrą kierowniczą Siemens Sp. z o.o. oraz Partnerami firmy Siemens.

W ramach ogólnopolskiej akcji związanej z nowatorskim szkoleniem dla operatorów obrabiarek CNC, firma Siemens zaprasza Państwa do odwiedzenia specjalnego samochodu pokazowego CNC-EXPERT CNC MOBILE (firmy TOCK-AUTOMATYKA). W trakcie spotkania autorzy najnowszych publikacji opisujących praktyczne zastosowania rozwiązań firmy Siemens w produkcji będą rozdawać bogato ilustrowane albumy z referencjami wdrożeniowymi naszych rozwiązań w Przemyśle Lotniczym. Mając na uwadze komfort uczestników, firm Siemens zapewnia na miejscu wyżywienie oraz nocleg.

Każdy z uczestników otrzyma komplet materiałów w wersji papierowej i elektronicznej. Dodatkowym atutem rejestracji on-line jest możliwość otrzymania VOUCHERA uprawniającego do 10% zniżki na nasze usługi serwisowe (Voucher otrzyma każdy zarejestrowany uczestnik konferencji).
Zarejestruj się www.siemens.pl/aero

Program konferencji

Ilość miejsc ograniczona!

Źródło: Dolina Lotnicza
comments powered by Disqus