Zimowa edycja szkolenia PPL (A) i PPL(H)

samolot szkolenie.jpg

14 listopada br. na lotnisku Warszawa Babice, rozpocznie się kolejna edycja szkolenia teoretycznego do licencji turystycznej samolotowej PPL(A) i śmigłowcowej PPL(H). Organizatorem szkolenia jest certyfikowany ośrodek Unitedsky.

Szkolenie teoretyczne przeprowadzone zostanie metodą ,,distance learning" obejmującą 91 godzin wykładów oraz 35 godzin nauki w domu. Zajęcia zorganizowane będą w trybie 7 zjazdów weekendowych w okresie listopad 2009 - luty 2010.

Szkolenie lotnicze na licencje turystyczną rozpoczyna się od kursu teoretycznego, który wprowadza w tajniki wiedzy lotniczej. Zajęcia odejmują zagadnienia z nawigacji, meteorologii, budowy samolotu lub śmigłowca i wielu innych tematów pozwalających zapoznać się z zasadami poruszania się w przestrzeni powietrznej. Następnym etapem szkolenia jest rozpoczęcie lotów szkoleniowych z instruktorem.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń PPL (A) i PPL(H) a także innych szkoleń lotniczych można przeczytać na stronie Ośrodka Szkolenia Lotniczego Unitedsky (tam również, dostępny internetowy formularz rejestracyjny).

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus