Wylicytuj lot szybowcem z kapitanem Dariuszem Kulikiem w ramach WOŚP

Dariusz Kulik w szybowcu (fot. allegro.pl)

Za nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak co roku środowisko lotnicze włączyło się w akcję, bo wiadomo, że piloci i miłośnicy awiacji mają wielkie serce. W niedzielę odbył się finał WOŚP, ale licytacje trwają nadal.

Wśród nich znalazł się wspólny lot szybowcem z kapitanem Dariuszem Kulikiem. Kapitan Dariusz Kulik od 2007 roku pilot samolotów pasażerskich i instruktor szybowcowy. Latał na Boeingu B737, Jetstreamie 32 i Airbusie A320. Pilotem samolotów pasażerskich został w wieku 37 lat. Od 2018 roku prowadzi cieszący się dużą popularnością kanał „Turbulencja” na YouTube. W 2020 roku wydał książkę o tym samym tytule.

Tego, kto wylicytuje ten lot, czeka niezapomniana przygoda z Kapitanem Dariuszem Kulikiem, z którym odbędzie podniebną podróż szybowcem Puchacz.

Podczas lotu, oprócz podziwiania pięknych widoków Międzybrodzia Żywieckiego, będzie okazja do pogawędki na każdy temat.

Aby wylicytować lot szybowcem z kapitanem Dariuszem Kulikiem pozostało już niewiele czasu. Można to zrobić do 3 lutego 2021 r. na stronie www.allegro.pl

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus