Wiosenna promocja słuchawek Bose!

Słuchawki BOSE A20

Już od 8-go kwietnia każdy nabywca słuchawek Bose A20 otrzyma w prezencie rewelacyjne, bezprzewodowe słuchawki SoundLink around-ear II. Rynkowa wartość tych słuchawek to 999 zł. SoundLink around-ear II to zaawansowane technologicznie słuchawki dające krystalicznie czysty dźwięk w całym słyszalnym paśmie.

Jak każdy produkt firmy Bose są wykonane z dbałością o szczegóły. Przemyślane i opatentowane rozwiązania ergonomiczne sprawiają iż radości ze słuchanej muzyki, rozmowy telefonicznej czy też innych treści nie zakłóca żaden dyskomfort wynikający z użytkowania słuchawek.

Proces rejestracji w promocji jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę www.boseaviation.eu, wypełnić potrzebny formularz oraz przesłać skan dowodu zakupu słuchawek w naszym sklepie. Operacji tej można dokonać do 23 czerwca 2019 r. Sprzęt zostanie dostarczony bezpośrednio do Państwa.

Promocja trwa od 8 kwietnia do maja 2019 r. Organizatorem oraz fundatorem nagród w promocji jest firma Bose.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy TUTAJ!


Szczegółowy opis słuchawek SoundLink around-ear II


Podłącz, włącz, leć

Bose A20 to najbardziej zaawansowane technicznie słuchawki lotnicze. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań udało się uzyskać jeszcze większy komfort i ergonomię niż w modelu Bose X. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników modelu X, w nowych słuchawkach zastosowano moduł Bluetooth umożliwiający bezprzewodowe podłączenie telefonu komórkowego lub dowolnego urządzenia wykorzystującego technologię  Bluetooth oraz wejście kablowe na podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku np. "gadającego" GPS-a, który nie posiada Bluetooth.

  • Skuteczność eliminacji hałasu o 30% większa niż w przypadku typowych modeli słuchawek lotniczych
  • Docisk o 30% mniejszy niż w przypadku tradycyjnych modeli słuchawek lotniczych
  • Klarowny dźwięk za sprawą aktywnego korektora
  • Funkcja nadawania własnych priorytetów pozwala wyciszać dany sygnał w przypadku odbierania komunikatów lub miksować ze sobą dwa źródła sygnału*
  • Prosta, intuicyjna obsługa — podłącz, włącz i startuj*
  • * Funkcje dostępne w wybranych wersjach słuchawek.

Słuchawki, zasilane są dwiema bateriami AA. A20 podobnie jak model X sprzedawane są w trzech różnych wersjach złączy, tzn dual plug (standard samolotowy GA), U174 (śmigłowcowe) lub lemo connect (wykorzystujące zasilanie z pokładu statku powietrznego).

Bose A20 to słuchawki które zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Posiadają 5 letnią gwarancję.


Spokojny, wygodny lot

Opatentowana technologia zastosowana w słuchawkach lotniczych A20® pozwala ograniczyć hałas w ramach całego spektrum ludzkiego słuchu, nawet w trudnych warunkach. Zaawansowana elektronika w połączeniu z mikrofonami w obudowie słuchawek pozwala wykrywać i obniżać głośność dźwięków otoczenia. Technologia poduszek firmy Bose® dodatkowo minimalizuje hałas. Dzięki zastosowaniu w poduszkach innowacyjnych materiałów odcinany jest dostęp dźwięku do uszu, co przekłada się na znaczące wytłumienie hałasu otoczenia.


Zawartość opakowania:

  • Słuchawki wraz z kablem, modułem sterującym i wtykami
  • Torbę
  • 2 baterie AA
  • Kabel audio

 


Ogłoszenie nadawcy

Źródło: dlapilota