Wiosenna edycja szkoleń PPL(A) i PPL(H)

samolot szkolenie.jpg

Osoby pragnące jeszcze tej wiosny, rozpocząć przygodę z lotnictwem zapraszamy na kolejną edycję szkoleń na licencję turystyczną samolotową PPL(A) i śmigłowcową PPL(H).

Szkolenie lotnicze na licencje turystyczną rozpoczyna się od kursu teoretycznego, który wprowadza w tajniki wiedzy lotniczej. Zajęcia odejmują zagadnienia z nawigacji, meteorologii, budowy samolotu lub śmigłowca i wielu innych tematów pozwalających zapoznać się z zasadami poruszania się w przestrzeni powietrznej. Następnie najlepiej natychmiast po ukończeniu części teoretycznej należy wsiąść do samolotu i rozpocząć cześć praktyczną szkolenia jako pilot-uczeń.

Aby umożliwić Państwu możliwość latania w już tym sezonie lotniczym zapraszamy na szkolenie teoretyczne, które odbędzie się w trybie kursu skróconego obejmującego 84 godzin wykładów zorganizowanych w trybie 6 zjazdów weekendowych w okresie maj-czerwiec br.

Tryb skrócony szkolenia, umożliwia skuteczny sposób pozyskania wiedzy lotniczej w najkrótszym czasie. Podczas wykładów zapoznani zostaną Państwo z najistotniejszymi zagadnieniami a nauka własna w domu zmobilizuje do indywidualnego zgłębiania tematów. Kursanci wyposażeni zostaną w materiały pomocowe przygotowane przez wykładowców, które będą pomocne w nauce własnej. Dodatkowo każda osoba będzie miała dostęp do elektronicznej bazy pytań.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń zostaną przesłane zainteresowanym osobom po dokonaniu rejestracji na stronie. Cena szkolenia to 1950zł.

Zapraszamy !

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus