Sprawdź nowości w ofercie dlapilota.pl!

Aeropuzzle Orliki, fot. dlapilota.pl

Z myślą o zbliżającym się powoli, acz nieuchronnie, okresie przedświątecznym, postanowiliśmy ułatwić Wam decyzje dotyczące prezentów dla najbliższych Wam pilotów lub miłośników lotnictwa. W związku z powyższym, sukcesywnie wprowadzamy do naszej oferty produkty, które mogą być idealnym podarunkiem.

Staramy się by oferowane przez nasz sklep produkty spełniały oczekiwania jak najszerszego grona klientów zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym. Już od 10 listopada proponujemy szeroki asortyment Aeropuzzli z przepięknymi zdjęciami wykonanymi Sławka "Hesję" Krajniewskiego (LINK).


Nie sposób pominąć okoliczności z jakimi przyszło nam się zmagać. Nikt nie lubi chodzić w maseczce, ale skoro zafundowano nam obowiązek ich noszenia, czemu nie mają być "lotnicze"? Oferujemy wysokiej jakości i bardzo estetycznie wykonane maseczki z lotniczymi motywami, np. Remove Before Flight (LINK).


Ponadto zachęcamy do zapoznania się z nowymi w naszej ofercie bluzami "Windy" dla niej i dla niego. Bardzo estetyczne, z rękawem wiatrowym, który zawsze wskaże właściwy kierunek podejścia znajdziecie tutaj (LINK).


Zapraszamy!


Artykuł zawiera lokowanie produktu

Źródło: dlapilota