Słuchawki lotnicze HMEC 250 z aktywnym systemem tłumienia za niewiarygodną cenę!

Senncheiser HMEC 250
Najnowsze słuchawki firmy Sennheiser łączą w sobie wszystko to, czego pilot oczekuje od słuchawek lotniczych. Jest to model zdecydowanie odbiegający swym wzornictwem od dotychczasowych produktów Sennheiser.

HMEC 250 to lekkie słuchawki (275g), które nie powodują dyskomfortu w postaci ucisku głowy. Zastosowano w nich innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne, powodujące, że słuchawki po złożeniu tworzą właściwie jedną płaszczyznę i mieszczą się w eleganckim etui o grubości zaledwie 5 cm.

W słuchawkach zastosowano znany z innych modeli Sennheiser, wydajny i doceniony system tłumienia hałasu NoiseGard 2.0 (demo systemu). Oprócz tego przewidziano również możliwość podłączenia telefonu komórkowego lub innego źródła dźwięku (kabelki w zestawie!). Nowinką jest zastosowanie systemu: Talk Through (drugi mikrofon, zainstalowany w obudowie słuchawek), umożliwiającego bezpośrednie porozumiewanie się, poza interkomem.

Biorąc pod uwagę powyższe funkcje oraz dodając do tego supernowoczesną stylizację, aż nie chce się wierzyć że te słuchawki kosztują tylko 1780 zł. Niewykluczone, że to przejściowa promocja firmy towarzysząca wprowadzeniu na rynek nowego produktu.

Produkt dostępny jest w sklepie dlapilota.pl

Polecamy również model Senncheiser HME 95 bez aktywnego tłumienia za 731 zł. Z uwagi na fakt że stylowo zaprojektowana usztywniona walizeczka o grubości zaledwie 5 cm, bez trudu mieści się w tylnej kieszeni każdego fotela, słuchawki mogą na stałe zawitać w samolocie jako zapasowe.
Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus