RELTA - narzędzia do nauki frazeologii lotniczej w języku angielskim

RELTA Aviation English
Z przyjemnością informujemy, że sklep dlapilota.pl zyskał status autoryzowanego dystrybutora systemów do nauki frazeologii lotniczej w języku angielskim, australijskiej firmy RELTA.

Przepisy wymagają aby piloci do 2011 roku posiadali wpis do licencji, poświadczający umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie co najmniej ICAO Level 4 - Language Proficiency Requirements. Oferowane materiały edukacyjne, gwarantują przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego przed Lotniczą Komisją Egzaminacyjną na najwyższym poziomie. Każdy świadomy pilot, który jeszcze nie uzyskał takiego wpisu, na pewno zdaje sobie sprawę z wagi problemu. Systemy testów RELTA skrócą i ułatwią drogę do osiągnięcia tego celu.

Już tylko krok dzieli Cię od swobodnego porozumiewania się w języku i formie zrozumiałej w międzynarodowym świecie. Nie czekaj aż będziesz musiał to zrobić. Zrób to teraz!

RELTA PREPARATION FOR PILOTS jest krótkim 10-cio godzinnym kursem przeznaczonym dla pilotów zamierzających przygotować się do państwowego egzaminu językowego ze znajomości języka angielskiego. Kurs zawiera podręcznik oraz CD z praktycznym testem ze słuchania oraz wymowy. Kurs zawiera trzy rodzaje testów. Interaktywny test z nagranym egzaminatorem, test z wykładowcą oraz moduł testu słuchowego. Kurs pozwala zaznajomić się z formą egzaminu, który czeka Was podczas egzaminu państwowego zgodnie z wymogami ICAO. Pełną informacje o programie w jezyku angielskim w formacie (PDF) znajdziecie TUTAJ.

BEYOND LEVEL 4 - PILOTS jest interaktywnym kursem Aviation English dedykowanym dla pilotów, którzy chcą osiągnąć Level 4 lub wyższy ICAO - Language Proficiency Requirements. Piloci dzięki programowi mogą samodzielnie studiować w dowolnym czasie bez potrzeby uczestniczenia w kursach jezykowych. Program szkoleniowy pozwala na ćwiczenie wszystkich sześciu zagadnień niezbędnych podczas prowadzenia korespondencji lotniczej w języku angieskim i wymagane podzas egzaminu państwowego w ULC. Program zawiera ponad 240 godzin materiału szkoleniowego w języku angielskim ,8 części szkoleniowych stworzonych na podstawie realnej korespondencji i zdarzeń lotniczych .

Pakiet zawiera płytę DVD z 240 godzinnym kursem. Pełną informacje o programie w jezyku angielskim w formacie (PDF) znajdziesz TUTAJ.

GENERAL ENGLISH - AVIATION VOL. 1 jest interaktywnym podstawowym 125-cio godzinnym kursem językowym przeznaczonym dla personelu lotniczego, który ma potrzebę poszerzenia swojej wiedzy z zakresu Aviation English, aby sprostać wymogom stawianym przez ICAO - Language Proficiency Requirements. Materiał szkoleniowy kładzie szczególny nacisk na umiejętności słuchania, rozumienia oraz wymowy. Kurs rozwija funkcjonalny język co w dalszej perspektywie pozwala w pełni wykorzystac kolejne kursy, m. in. RADIOTELEPHONY ENGLISH FOR PILOTS, RADIOTELEPHONY ENGLISH FOR AIR TRAFFIC CONTROLERS lub BEYOND LEVEL 4 PILOTS.
W skład kursu wchodzi książka oraz specjalnie zaprojektowana platforma E-learningu.

Pełną informację o programie w jezyku angielskim w formacie (PDF) znajdziesz TUTAJ.

RELTA GENERAL ENGLISH AVIATION VOL. 2 jest interaktywnym zaawansowanym 125-cio godzinnym kursem językowym przeznaczonym dla personelu lotniczego, który ma potrzebę poszerzenia swojej wiedzy z zakresu Aviation English aby sprostać wymogom stawianym przez ICAO - Language Proficiency Requirements. Materiał szkoleniowy kładzie szczególny nacisk na umiejętności słuchania, rozumienia oraz wymowy. Kurs rozwija funkcjonalny język, co w dalszej perspektywie pozwala w pełni wykorzystać kolejne kursy, m. in. RADIOTELEPHONY ENGLISH FOR PILOTS, RADIOTELEPHONY ENGLISH FOR AIR TRAFFIC CONTROLERS lub BEYOND LEVEL 4 PILOTS. W skład kursu wchodzi książka oraz specjalnie zaprojektowana platforma E-learningu. Pełną informacje o programie w jezyku angielskim w formacie (PDF) znajdziesz TUTAJ.

RADIOTELEPHONY ENGLISH FOR PILOTS
jest modulowym 125-cio godzinnym interaktywnym kursem dedykowanym dla pilotów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu korespondencji radiolotniczej aby osiągnąć poziom wynaczony standartami ICAO - Language Proficiency Requirements . Kurs składa się z dwóch części - ksiązki zawierającej 65 godzin materiału edukacyjnego oraz 60-cio godzinny interaktywny kursu Aviation English. Program w szczególności rozwija płynność stosowania frazeologii lotniczej w sytuacjach rutynowych jak i nietypowych. Autorem zawartosci merytorycznej i fonetycznej jest zespół expertów z Quantas Airlanes. A całość materiału oparta jest na rzeczywistej korespondencji lotniczej.

Kurs został zaprojektowany głównie do nauki własnej, aczkolwiek zaleca się korzystanie z pomocy doświadczonego nauczyciela w wymiarze nie większym niż 2 do 3 godzin tygodniowo.
Pełną informacje o programie w jezyku angielskim w formacie (PDF) znajdziesz TUTAJ.

Więcej informacji na na stronie sklepu dlapilota.pl
Zapraszamy!
Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus

Komentarze

Znalazłem firmę któa robi szkolenia na podstawie tych kursów - www.ventumair.com - może ktoś był na takim kursie - czekam na opinie.

Dzięki

ja też czekam od maja na wyniki i nie mam do dziś. A tak na marginesie, jeżeli ktoś ma to już, to niech zeskanuje i wrzuci gdzieś na serwer.

1500 PLN??????????? Chyba na głowę upadli. Macie rację, za 1500 PLN to dobry kurs z angielskiego można sobie strzelić.

Niech płacą. Mi wystarczy stary dobry Airspeak.

Masakra, za 1500zł mozna sobie dobry kurs angielskiego zrobić :) Pan z dlapilota ładnie kasuje frajerów.

Poczekam na sklonowane wersje;-))

już za jedyne 1499,00zł w sklepie dlapilota.pl. MASAKRA.

Pilot75 ile czekałeś na wyniki?
Bo ja od maja i nadal nie ma ;(

Wiecie co, właśnie jestem po egzaminie i musze przyznać ze to oprogramowanie z płytami naprawdę się przydało.
Witam w klubie wszystkich piątkowiczów.