Profil facebookowy dlapilota.pl ma już 10 tys. użytkowników

Dlapilota.pl facebook 10 000 likes

Stało się – z satysfakcją informujemy, iż nasz profil na portalu społecznościowym facebook zyskał 10 tysięcznego użytkownika.

Jest to dla nas bardzo ważny moment, który pokazuje, że wciąż się rozwijamy i przekonujemy do siebie kolejnych internautów. Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy regularnie z nami są i nas odwiedzają. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i dalej będziemy wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom i poruszać tematy, które są pochodną Waszych zainteresowań.

Co warto w tym momencie podkreślić, nasza społeczność na facebooku powiększa się naturalnie i proces ten nie jest w żaden sposób wspomagany. Wszyscy, którzy znajdują się w bazie portalu przyłączyli się do niej świadomie i całkowicie z własnej woli. Mamy nadzieję, że w ramach naszych działań na rzecz popularyzacji lotnictwa, wkrótce do naszej pracy przekonają się kolejni.

W związku z uzyskaniem okrągłej liczby lajków chcieliśmy uhonorować osobę, która polubiła profil Dlapilota.pl jako numer 10 000 i nagrodzić ją drobnym upominkiem. Internauta ten (bądź Internautka) zostanie o tym fakcie bezpośrednio poinformowany przez Redakcję. Dziękujemy jeszcze raz i zapraszamy na www.dlapilota.pl oraz profil na portalu społecznościowym Facebook.

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus