Profesjonalny plecak lotniczy w sklepie dlapilota.pl

Profesjonalny plecak lotniczy w sklepie dlapilota.pl

Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu z Was wprowadziliśmy do naszej oferty rewelacyjny plecak dla pilotów. Jest to produkt przemyślany zarówno pod względem funkcjonalności, jak również ergonomii tak, aby spełnił oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego pilota.

Zastosowane w nim rozwiązania pozwolą na spakowanie wszystkich niezbędnych (oraz tych zbędnych również:) do lotu akcesoriów. Wszystko to podane w formie bardzo eleganckiej i z dbałością o każdy szczegół.

Elegancki i profesjonalny plecak wykonany z wytrzymałego nylonu przy użyciu materiałów wykończeniowych najwyższej jakości. Został zaprojektowany w sposób umożliwiający łatwy dostęp do wszystkich jego przestrzeni, jak również zapewniający ochronę przechowywanym przedmiotom.

Z przodu plecaka znajdziemy 4 kieszenie szybkiego dostępu, 3 zapinane na suwak z siatkowymi kieszonkami i mocowaniami na długopisy, klucze itp. Dodatkowo mamy również jedną głębszą kieszeń płaską zapinaną na rzepa. Po bokach komory głównej plecaka znajdują się dwie zasuwane kieszonki z siateczką.


Komora główna to przestrzeń, którą możemy zagospodarować dowolnie dzięki zapinanym na rzepy przekładom. Umożliwiają one podział nawet na trzy niezależne przestrzenie. Dzięki temu możemy zaaranżować sobie miejsce np. na słuchawki, GPS, radio itp. Oczywiście wyjmując przekładki otrzymujemy jedna dużą komorę w której zmieścimy spokojnie np. odzież na weekendowy wypad. Na wewnętrznej stronie klapy zamykającej komorę główną znajdują się cztery zapinane na suwaki kieszonki siatkowe.


Po otwarciu tylnej komory plecaka otrzymujemy trzy przegródki idealnie dostosowane do przechowywania wszelkich dokumentów papierowych, map, książek i innych. Na przegródkach mamy oznaczenia VFR oraz IFR sugerujące podział na odpowiednie materiały do każdego rodzaju lotu. Na wewnętrznej stronie klapy zamykającej znajduje się specjalna, zabezpieczona kieszonka na okulary.


W tak nowoczesnej konstrukcji nie mogło oczywiście zabraknąć miejsca na laptop i tablet. Przeznaczone do tego kieszenie znajdziemy z boku plecaka po odsunięciu dwóch suwaków. Obie przestrzenie są oczywiście wyściełane miękkim materiałem w celu zabezpieczenia sprzętu.


Dopełnieniem funkcjonalności plecaka są trzy zapinane na suwak kieszonki, jedna z tyłu oraz dwie małe na szelkach. Na górze znajduje się uchwyt umożliwiający wygodne noszenie plecaka w ręku. Dół wykończony jest czterema plastikowymi nóżkami.


Plecak dostępny jest w sklepie dlapilota.pl (LINK)


Artykuł zawiera lokowanie produktu

Źródło: dlapilota