Najwyżej cenicie Rzeszów i Gdańsk...

Wyniki ankiety - lotniska kontrolowane (26.20.2012)

Właśnie minął tydzień, od kiedy opublikowaliśmy i udostępniliśmy do Waszej dyspozycji formularz ankiety o stanie polskich lotnisk kontrolowanych. Tak jak zapowiadaliśmy – po 7 dniach zamykamy „głosowanie”.

Bardzo nas tez cieszy Wasze zaangażowanie w temat - które wykazaliście w licznych komentarzach - dziękujemy również za nie! 

Z Waszych opinii oraz wypowiedzi - wynika, że najlepiej postrzegany jest Port Lotniczy Rzeszów Jasionka - uzyskał aż 27% Waszych głosów. Tuż za nim, bo z notą 26% plasuje się lotnisko EPGD (Gdańsk).

Dobrych ocen pozostałych lotnisk jest znacząco mniej w porównaniu do dwóch powyższych.

Port Lotniczy Łódź uzyskał 9% głosów, a pozostałe:
Warszawa Modlin - 7%
Poznań Ławica - 7%
Zielona Góra Babimost - 6 %
Katowice Pyrzowice - 5%
Wrocław Strachowice - 4%
Kraków Balice - 3%
Warszawa Okęcie - 3%
Szczecin Goleniów- 0% (1 głos)

Łącznie - w ankiecie wzięło udział 376 osób. Wszystkim za wyrażenie swojej opinii serdecznie dziękujemy! Liczymy, że ta ankieta zachęci również pozostałych pilotów do wzięcia udziału w kolejnej ocenie lotnisk kontrolowanych, która już za kwartał.

Zastanawia nas czy przez ten czas ocena lub stan na lotniskach w jakiś sposób ulegną zmianie, czy wyniki pozostaną te same? – jesteśmy bardzo ciekawi!

Przeczytajcie również: opinie w komentarzach do ankiety

Polecamy również ankiety archiwalne.

Czytaj:

Ankieta: Najlepsze polskie lotnisko kontrolowane...

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus

Komentarze

A jakie były kryteria brane pod uwagę?

A BYDGOSZCZ to gdzie?! Myślałem, że jesteście profesjonalnym portalem, a tu lotniska pomijacie...

Jest na pierwszej pozycji.... (od lewej...)

Witam,

piszcie do portów jeśli coś Wam nie pasuje, ale pamiętajcie, że jeśli jest dobrze to też warto napisać - podziękowanie będzie gestem miłym i motywującym do dalszych starań.

Inna sprawa, że pewnie wszelkie głosy krytyki, choćby konstruktywnej, zostaną najprawdopodobniej skasowane przez 'panią z sekretariatu' ;) ale to już wymaga naprawdę wielkiej kultury organizacyjnej w firmie i odrobiny dorej woli żeby krytykę przyjmować.

Dopoki portami lotniczymi beda rzadzic byli dyrektorzy kopalni albo pgr-row to sytuacja sie nie zmieni a dyzurni portow w zaleznosci od humoru beda "wpuszczac albo nie" samoloty GA bo przeciez im nikt nic nie zrobi dopoki ulc (specjalnie pisane malymi literami) jest jaki jest ...... Tfuuuuu !

proponuje wyniki ankiety wysłać do Zarządzających lotniskami
W warszawie ruch GA pewnie ich nie interesują wiec sie będą cieszyć ale Szczecin ? tam przylatują 2 samoloty na dzien...

Czy możemy liczyć, że gorzej ocenione porty się zreformują przed końcem bieżącego tysiąclecia?