Przejdź do treści
III Bieg STO-nogi w Milanówku
Źródło artykułu

Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego podczas III Biegu STO-nogi

19 kwietnia 2015 r. w Milanówku odbędzie się III edycja Biegu STO-nogi (na dystansie 10 km), podczas których po raz kolejny odbędą się Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego. Po raz kolejny również patronem medialnym imprezy został portal dlapilota.pl, który w wyścigu wystawi swoją drużynę. Uczestnictwo w zawodach jest idealną okazją do czynnego spędzenia czasu w doborowym lotniczym towarzystwie oraz sportowej rywalizacji i zdobycia cennych nagród.

W biegu został ustanowiony limit biegaczy, których łącznie będzie mogło wziąć udział 450, a sam bieg będzie obejmował dwa okrążenia po 5 km. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest zapisanie się na listę startową, wniesienie opłaty (poniżej 18 roku życia 25 zł, dla osób pełnoletnich 45 zł.) oraz weryfikacja i odebranie pakietu startowego w Biurze Zawodów. W ramach opłaty organizator zapewnia: napoje na trasie i mecie, pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz pamiątkę - niespodziankę.


Zgłoszenia online przyjmowane będą od 10.02.2015r. do 10.04.2015r. poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej  www.elektronicznezapisy.pl

  • 09:00 otwarcie biura zawodów
  • 11:00 Start biegu na 10 km
  • 12.30 Start Mili Milanowskiej – link do imprezy organizowanej przez MCK znajduje się na stronie www
  • 13:15 dekoracja przed budynkiem szkoły przy ul.Fiderkiewicza 41
  • 14:30 zamknięcie biura imprezy, zakończenie imprezy

Organizatorem biegu jest Samodzielne Koło Terenowe Nr 10 STO w Milanówku, a współorganizatorami są: Milanowskie Centrum Kultury w Milanówku oraz Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 w Milanówku.

Firma TRENDAK Aviation Artur Trendak & Son ufundowała następujące nagrody w II Mistrzostwach Polski Pilotów i Personelu Pokładowego:

  • I miejsce - 1 godzina lotu wiatrakowcem
  • II miejsce - 30 minut lotu wiatrakowcem
  • III miejsce - 15 minut lotu wiatrakowcem

Jest też dodatkowa atrakcja dla jednego zawodnika III Biegu STO-nogi:

  • nagroda specjalna - 15 minut lotu wiatrakowcem.

O formie przekazania tej nagrody zadecydują organizatorzy

Pełny regulamin biegu dostępny jest tutaj

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sto-nogi.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony