Legendarne nakolanniki Flyboys w sklepie dlapilota.pl

Nakolannik Flyboys 3316

Do oferty produktów, dostępnych „od ręki” w sklepie dlapilota.pl, dołączyły nakolanniki amerykańskiej firmy Flyboys. FB3316 to produkt najwyższej jakości, który uznanie zdobywał w jednostkach wojskowych na całym świecie.

Nakolannik Flyboys to przemyślane i praktyczne narzędzie dla najbardziej wymagających pilotów. Każdy, niezależnie od doświadczania i posiadanych uprawnień w ciągu zaledwie kilku chwil odkryje unikalne i potrzebne cechy tego produktu, takie jak na przykład ergonomiczne oczka na długopisy, konfigurowalne, doczepiane na rzepy elementy czy w końcu specjalnie zaprojektowane miejsca na kabelki i ładowarki.

Nakolannik Flyboys może być używany, z pełną swoją funkcjonalnością zarówno na prawej jak i na lewej nodze (dla prawo i leworęcznych). Wszystkie elementy nakolannika oferują możliwość dowolnej konfiguracji za pomocą mocnych rzepów.

Wymiary nakolannika są zoptymalizowane do niewielkich rozmiarów kokpitów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej funkcjonalności.

Integralna, środkowa część produktu, służąca do notowania ma wymiary 13 x 21 cm. Nakolannik w podstawowej wersji składa się z głównego korpusu materiałowego, tzw. bazy, podkładki usztywniającej z klipem metalowym do przytrzymania kartek, przypinanych na rzepy uchwytów na długopisy i zamykanej kieszonki oraz przypinanego na rzepy paska oczkowego umożliwiającego przypięcie za pomocą specjalnych ringów dodatkowych koszulek na mapki, podejściówki oraz inne pomoce.

Uwaga! Ringi i koszulki stanowią wyposażenie dodatkowe i nie są elementami standardowymi tego nakolannika.

W sytuacjach, kiedy warunki uniemożliwiają zastosowanie nakolannika (np.: agresywne loty akrobacyjne) lub gdy niektórzy po prostu nie lubią ich używać idealnym rozwiązaniem jest MapStrap - opaska mocująca na udo. Wykonana z tego samego superwytrzymałego materiału co nakolannik FB3316, idealnie sprawdza się, gdy podczas lotu chcemy mieć natychmiastowy dostęp do papierowych danych aeronautycznych. Opaska składa się z nierozciągliwej taśmy materiałowej oraz elastycznej opaski służącej do zapinania na udzie. Do taśmy przymocowana jest wykonana z przezroczystego PVC opaska trzymająca bezpiecznie mapę. Całość zapinana na rzepy.

Artykuł zawiera lokowanie produktu

Źródło: dlapilota