Klasyfikacja Mistrzostw Polski Pilotów i Personelu Pokładowego podczas III Biegu STO-nogi

19 kwietnia 2015 r., w Milanówku odbyła się III edycja Biegu STO-nogi (na dystansie 10 km), podczas której po raz kolejny miały miejsce Mistrzostwa Polski Pilotów i Personelu Pokładowego.

Wzięło w nich udział 29-ciu uczestników w tym 5 biegaczek. W tym roku po raz pierwszy doszło do pojedynku linii lotniczych. Swoje drużyny wystawiły PLL LOT i WIZZAIR. Byli też piloci z TRAVEL SERVICE, ale nie udało im się skompletować drużyny. Do ostatniej chwili nie był pewny udział ekipy z ENTERA i ostatecznie nie pojawiła się ona na stracie. Obiecali, że za rok to już na pewno się zjawią.

Rywalizację uświetniły nagrody. Firma ARTUR TRENDAK & SON ufundowała dla najszybszych zawodników loty wiatrakowcem. Było więc o co się bić. Wiatrakowiec uświetnił też nasze mini miasteczko biegowe.

Mistrzostwa Pilotów i Personelu Latającego wśród mężczyzn, a jednocześnie w kat. open wygrali:

3 Miejsce     Agata Pietraś            46.45

O ile wyniki mężczyzn nie były zaskoczeniem, bo panowie zajęli na podium te same miejsca, co w zeszłym roku, o tyle panie sprawiły nam sporą niespodziankę. Widać po wynikach, że walka trwała do końca.

W kategorii drużynowej ekipa LOT zajęła drugie miejsce z sumarycznym czasem 2.48.33, natomiast biegacze z WIZZAIR uplasowali się na siódmym miejscu z czasem 3.12.09.

Tak więc III Bieg STO-nogi, a co za tym idzie II Mistrzostwa Pilotów i Personelu Pokładowego przeszły już do historii. Już myślimy o następnej edycji. Może będą to już mistrzostwa międzynarodowe? Specjalnie na taką okazję już stworzyliśmy angielską wersję naszej strony. Mamy już nawet termin. Jeśli nic się nie zmieni to do Milanówka na wielkie bieganie zaprosimy biegaczy 17-go kwietnia 2016 roku.