Kto wystąpi podczas Air Show 2017? Pierwsze odpowiedzi

Air Show Radom

Trwa kompletowanie uczestników sierpniowych Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show w Radomiu. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal Dami24.pl, chęć udziału w imprezie wyraziły Pakistan, Litwa i Ukraina.

Biuro Organizacyjne Air Show 2017 wysłało zaproszenia do ponad 30 państw. Chęć udziału w sierpniowych pokazach na lotnisku na Sadkowie wyraziły już Pakistan, Litwa i Ukraina. Trwają negocjacje z attache wojskowymi tych państw.

Wiadomo już, że udziału w radomskim Air Show odmówiły Szwecja i Szwajcaria. Nieoficjalnie portal Dami24.pl dowiedział się, że także i Wielka Brytania.

Od kilku edycji podczas Air Show na wystawie statycznej obok samolotów, prezentowany jest także sprzęt wojsk lądowych. Podobnie będzie i w tym roku. Niewykluczone, że swój sprzęt – w tym między innymi czołg Abrams – zaprezentują w Radomiu także wojska lądowe Stanów Zjednoczonych. Trwają zaawansowane rozmowy w tej sprawie.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2017 odbędą się 26 i 27 sierpnia na lotnisku na Sadkowie. Będzie to jedenasta radomska edycja tej imprezy.

Więcej informacji na stronie www.dami24.pl

Źródło: dami24.pl
comments powered by Disqus