Wprost ręce opadają

Krzysztof Wojtkowiak

Czytam doniesienia prasowe i znów nadziwić się głupocie nie mogę.

Dopiero co zostaliśmy zaskoczeni niemiłą informacją o cofnięciu decyzji środowiskowej, czego do tej pory nie skomentował obecny Zarząd Portu, a wczoraj czytamy, że tylko Bydgoszcz nie została wzięta pod uwagę w krajowej siatce połączeń przewoźnika OLT. A najbardziej zaangażowanymi w pozyskanie nowych połączeń nie jest Port, a bydgoszczanie.

Nie wiem co na ten temat sądzi Tomasz Prezes, ale fakt, że najwięcej do powiedzenia w temacie mają pasjonaci lotnictwa i miłośnicy Bydgoszczy, a nie Zarząd Portu, który za swoja pracę bierze niemałe pieniądze powinno być dla niego żenujące.

Z doniesień prasowych wynika, że najwięcej na temat rozwoju bydgoskiego lotniska i połączeń ma do powiedzenia marszałek Hartwich i rzeczniczka prasowa PLB….. obydwie osoby mogą z doświadczeniem w branży lotniczej…. ich komentarze zresztą mówią same za siebie.

(...)

Czytaj całość wpisu na blogu Krzysztofa Wojtkowiaka

Źródło: blog Krzysztofa Wojtkowiaka
comments powered by Disqus

Komentarze

Krzysiu, jak się czyta te twoje wtręty, przepraszam ,,blogi'', to chłopie nie tylko ręce opadają. Jestem bardziej, niż przekonany, że nowemu zarządowi na EPBY po lekturze twoich ,,blogów'' / BLAGÓW to z wrażenia, aż ,,wacki'' do wewnątrz stają!!!!