Przejdź do treści
Pasażerka otworzyła drzwi awaryjne podczas kołowania
Źródło artykułu

Pasażerka otworzyła wyjście awaryjne i wyskoczyła z kołującego samolotu

28 listopada, jedna z pasażerek otworzyła drzwi wyjścia awaryjne B737 i wyskoczyła z samolotu podczas kołowania po lądowaniu w Houston, zaskakując załogę, jak i pasażerów na pokładzie.

Samolot United Airlines wylądował właśnie w Houston z Nowego Orleanu (rejs nr 1892) i kierował się na stanowisko postojowe na lotnisku George Bush Intercontinental, gdy wydarzył się ten incydent, powiedziała rzeczniczka linii, Maddie King.

"Zdałem sobie sprawę, że coś się stało gdy kobieta otworzyła wyjście awaryjne obok którego siedziała", relacjonował pasażer Hampton Friedman. Zajmował on miejsce po drugiej stronie przejścia i nagrał krótki film dokumentujący to zdarzenie. Pozostali pasażerowie obawiali się, że opuściła ona samolot, bo zostawiła w środku coś co mogło zaszkodzić innym.

Kobieta, której nazwisko nie zostało podane do publicznej wiadomości, została poszkodowana po skoku ze skrzydła na płytę lotniska i następnie zabrana do szpitala. Nie została jeszcze aresztowana, jednak FBI prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony