Kurs dla mechaników wiatrakowców i śmigłowców ultralekkich

Bezmiechowa znak

W związku z nowo uzyskanym zaświadczeniem o wpisie do rejestru podmiotów szkolących, Akademicki Ośrodek Szybowcowy w Bezmiechowej zaprasza na pierwszy w Polsce kurs dla mechaników wiatrakowców i śmigłowców ultralekkich.

Szkolenie teoretyczne i praktyczne do świadectwa kwalifikacji mechanika obsługi wiatrakowców ultralekkich - TM(AG), oraz śmigłowców ultralekkich – TM(H) odbędzie się w dniach 11-19 czerwca 2012 w salach wykładowych i hangarze ośrodka w Bezmiechowej.

Wymagania dla kandydatów ubiegających się o ww. świadectwa kwalifikacji :

  • ukończone 18 lat

  • wykształcenie średnie

  • 3 klasa zdrowia.


Natomiast na miejscu należy przedstawić dowód osobisty, świadectwo ukończenia szkoły i dowód wpłaty - koszt kursu zarówno w jednym jak i w drugim przypadku wynosi 2 000 zł.

Szczegółowych informacji dotyczących kursu udziela Wojciech Średniawa - tel. 692 958 462. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres ws@prz.edu.pl

Nocleg i wyżywienie uczestnicy zobowiązani są zorganizować we własnym zakresie. Na górze działa restauracja. Jest też możliwość wynajęcia pokoju . W związku z kilkudniowym pobytem istnieje możliwość negocjacji ceny. Wszelkie informacje dotyczące noclegów, oraz rezerwacji można uzyskać pod numerem tel. 603 950 862 u Kierownika Administracyjnego AOS .

Źródło: Arkadiusz Bulanda
comments powered by Disqus