Ośrodek lotniczy z Florydy oferuje stypendium szkoleniowe

Learn to fly here

Lotniczy ośrodek szkoleniowy Tailwheels Itd., z Winter Haven na Florydzie, przyjmuje zgłoszenia do konkursu stypendialnego, którego założeniem jest umożliwienie jednemu uczniowi szkoły średniej bezpłatnego uzyskania licencji turystycznej.

Stypendium obejmuje zakwaterowanie, instruktora, godziny lotu oraz książki i testy. Zwycięzca ze swojej strony będzie musiał ponieść koszty wyżywienia i dojazdu na Florydę. Program stypendium Tailwheels jest przeznaczony dla uczniów w wieku 17 lat lub starszych. Aby uczestniczyć w konkursie, zainteresowana osoba musi na portalu You Tube zamieścić 30-sekundowy film wideo, na którym ma odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie ona powinna otrzymać stypendium. Następnie materiał ma zostać umieszczony na profilu szkoły lotniczej na portalu społecznościowym Facebook.

Filmy będą przyjmowane do północy 20 maja. Szkoła lotnicza Tailwheels Itd. została zaprezentowana w marcowym wydaniu magazynu dla Flight Training, jako firma realizująca skuteczne praktyki biznesowe i dbająca o zadowolenie klienta.

Więcej informacji na temat konkursu dostępnych jest na stronie www.tailwheels.com

Źródło: AOPA
comments powered by Disqus

Komentarze

Żyjemy w bogatej Europie. U nas masowo funduje się uprawnienia i licencje zawodowe.