AOPA Hellas wynegocjowała 80% zniżki za obsługę naziemną

AOPA

AOPA Hellas wynegocjowała dla członków AOPA ze wszystkich krajów zniżki do 80% na koszty obsługi naziemnej w Grecji. Prezes AOPA Hellas Yiouli Kalafati oznajmił, że posiadacze Kart AOPA Air Crew mają prawo do zniżki w 39 komercyjnych portach lotniczych w Grecji, do których lotnictwo ogólne ma dostęp.

Ubocznym efektem nowej umowy był wzrost liczby członków AOPA w Grecji o 16%.

Niestety obsługa w Grecji jest obowiązkowa, ale negocjacje stowarzyszenia mają zminimalizować ból. Jest dwóch agentów handligowych, Goldair i Swissport Hellas, i z każdym osobno zostały zawarte odrębne porozumienia. Oba obejmują tylko naprowadzanie i transport/eskortę do i z terminalu lotniska i są dostępne tylko dla posiadaczy ważnych kart AOPA Air Crew wykonujących prywatne loty, w tym szkolne. Wyłączone z umowy są loty komercyjne.

Obecnie Swissport Hellas pobiera od posiadaczy kart AOPA Air Crew 24 € plus VAT od samolotów o maksymalnej masie startowej do 3000 kg. Istnieją również inne zniżki dla członków AOPA Hellas.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: AOPA Hellas

Goldair Handling SA będzie pobierał od członków AOPA z kartą Air Crew 20 € od samolotów do 3500 kg maksymalnej masy startowej.
Szczegóły na stronie AOPA Hellas.

Źródło: AOPA
comments powered by Disqus