Sebastian Magadzio powołany na stanowisko szefa Airbusa w Polsce

Sebastian Magadzio powołany na stanowisko szefa Airbusa w Polsce

Z dniem 1 stycznia 2018 r. firma Airbus powołała Sebastiana Magadzio (48 l.) na stanowisko szefa Airbusa w Polsce (Airbus Head of Country).

Sebastian Magadzio jest związany z międzynarodowym sektorem lotniczym i obronnym od prawie 20 lat. W 1993 r. ukończył Uniwersytet Warszawski, a w 2002 r. podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głownej Handlowej. W 2006 r. ukończył studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, a w 2016 r. Kurs Akademii Strategicznego Przywództwa (ICAN Institute). Sebastian Magadzio  rozpoczął pracę w Airbus w 2006 r. jako dyrektor zarządzający EADS (obecnie Airbus). Był wówczas odpowiedzialny za strategię i marketing Grupy.

W swojej nowej roli przedstawiciela grupy Airbus w Polsce Sebastian Magadzio będzie reprezentował firmę przed kluczowymi interesariuszami, dbał o rozwój biznesowy firmy oraz promował krajowe strategie na rzecz działów Airbus Commercial Aircraft, Airbus Helicopters i Airbus Defence and Space. Sebastian Magadzio będzie również kierował sprzedażą oddziału Airbus Defence and Space w Polsce.

Firma Airbus jest przekonana, że dotychczasowe osiągnięcia Sebastiana Magadzio w obszarze rozwoju biznesu oraz zarządzania strategicznego przyczynią się do rozwoju działalności spółki w Polsce.

Źródło: Airbus
comments powered by Disqus