Cumulusy 2020 – safety first!

Błękitny Cumulus (fot. cumulusy.pl)

W dniu 10 lutego br. zaokńczył się etap zgłaszania faworytów do Cumulusów 2020. W tym roku organizatorzy chcą uhonorować i wyróżnić nie tylko sportowców, ale też osoby oraz przedstawicieli firm i instytucji, dzięki którym możemy bezpiecznie latać, dzięki którym mamy tak przebogatą i piękną historię polskiego lotnictwa, dzięki którym te tradycje możemy dalej kultywować i rozwijać.

Ogłoszenie wyników tegorocznych Cumulusów nastąpi w sposób wyjątkowy i bardzo niekonwencjonalny. Będzie można przekonać się o tym 27 marca 2021 r. Organizatorzy zapraszają fanów lotnictwa tego dnia na swoje profile w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, YouTube oraz stronę internetową www.cumulusy.pl

Kierując się najważniejszą z lotniczych zasad, czyli "safety first", z łezką w oku informujemy, że ze względu na wzmagającą się falę pandemiczną, liczne obostrzenia i restrykcje, a co za tym idzie w trosce o Wasze i nasze zdrowie oraz życie podjęliśmy decyzję o odwołaniu Gali Cumulusy 2020 zaplanowanej na 27 marca 2021 r. – informują organizatorzy.

Gala Cumulusy to podniosłe wydarzenie z udziałem kilkuset Gości, z uroczystą oprawą, koncertami, występami gwiazd, wyśmienitym jedzeniem i bankietem – taki format przyjęliśmy od pierwszej edycji i taki chcemy zachować. Panujące aktualnie okoliczności niestety wykluczają zorganizowanie takiej gali. Na radosnej zabawie w licznym gronie spotkamy się wtedy, gdy będzie to możliwe i bezpiecznedla wszystkich jej uczestników – tłumaczą organizatorzy.

27 marca 2021 r. – zapamiętajcie tę datę i monitorujcie Cumulusowe profile Facebook, Instagram, YouTube.

Do zobaczenia!

Źródło: Air Sports Promotion & AVIATORNIA
comments powered by Disqus