Pokazy w Jordanii zorganizuje firma z Polski

Konferencja prasowa w Ammanie w sprawie organizacji pokazów w Jordanii (fot. Aeropact)

Aeropact wypływa na szerokie wody. Po trzech, niezwykle udanych edycjach LOTOS Gdynia Aerobaltic Air Show i kilku innych pokazach lotniczych w Polsce, firma z Poznania bierze się się za organizację pokazów w Jordanii.

W hotelu Hyatt w stolicy Jordanii – Ammanie, podczas konferencji prasowej, w której uczestniczył Sharhabeel Sobhi Ahmed Madi – Komisarz ds. Gospodarczych ASEZA, Riyad Ayyoub – dyrektor generalny Royal Jordanian Falcons Sebastian Golus – prezes zarządu Aeropact oraz Hubert Topoliński – wiceprezes Aeropact, ogłoszono, że 20 i 21 marca 2020 roku odbędą się pokazy w Aqabie.

To będą pierwsze pokazy lotnicze w Królestwie Jordanii i Aqabie. Organizatorzy zapowiedzieli, że air show ma stać się wydarzeniem corocznym.

Jordańczycy liczą na to, że ten event przyciągnie jeszcze więcej turystów do największych atrakcji turystycznych tego kraju – tzw. Złotego Trójkąta, czyli Petry, Wadi Rum i Aqaby.

Aqaba Air Show 2020 to wydarzenie współorganizowane z Siłami Powietrznymi Jordanii, Jordańskim Ministerstwem Turystyki oraz Specjalną Strefą Ekonomiczną ASEZA.

Organizatorzy na razie nie zdradzają szczegółów dotyczących programu pokazów, wiadomo natomiast, że air show będzie się składał z części dziennych i nocnych.

Producentem pokazów jest polska firma – Aeropact, która najbardziej znana jest z organizacji największego air show w Polsce – LOTOS Gdynia Aerobaltic, Międzynarodowego Plebiscytu Lotniczego Cumulusy i współorganizacji Poznań Air Show oraz innych imprez lotniczych.

Aeropact to jedna z niewielu firm w Europie, specjalizująca się w organizowaniu pokazów lotniczych na najwyższym poziomie. W ciągu kilku lat działalności firmy, w pokazach organizowanych przez Aeropact uczestniczyło ponad milion widzów i ponad 700 samolotów z 15 krajów.

Zespół Aeropact dba o najdrobniejsze szczegóły, dlatego pokazy lotnicze produkowane przez firmę są zawsze na najwyższym poziomie, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem.

Więcej informacji wkrótce.

Źródło: Aeropact
comments powered by Disqus