Przejdź do treści
Piknik na lotnisku
Źródło artykułu

Piknik na lotnisku w Szymanowie

Pod koniec sierpnia Aeroklub Wrocławski serdecznie zaprasza wszystkich miłośników podniebnych atrakcji oraz pysznego jedzenia do Szymanowa k.Wrocławia. Przed miłośnikami lotnictwa cały weekend niezapomnianych doznań smakowych i zapierających dech w piersiach widoków. W dniach 26-27 sierpnia do Aeroklubu Wrocławskiego specjalnie dla nich zjadą się Foodtrucki z całej Polski, aby uraczyć podniebienia potrawami z różnych zakątków świata.

W tym samym czasie odbędzie się Piknik Lotniczy, który co roku jest okazją do świetnej zabawy. Przez cały weekend będzie można spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciól przy pysznym jedzeniu, złotym napoju oraz znakomitej oprawie muzycznej.

A co będzie działo się na niebie?

Od 19 sierpnia w Aeroklubie odbywać się będą Igrzyska Lotnicze – spotkanie lotników wszystkich specjalności. W Szymanowie zagoszczą balony, szybowce, samoloty, ultralajty, paralotnie, modelarze i spadochroniarze

26 i 27 sierpnia Piknik na Lotnisku – wśród atrakcji, między innymi szybowcowe i samolotowe loty zapoznawcze, spadochronowe skoki w tandemie oraz treningi zawodników Canopy Piloting, loty motoparalotniowe, loty samolotów ultralekkich, pokazy balonów i wystawa sprzętu lotniczego.
Ponadto loty akrobacyjne w specjalnym urzędzeniu do Rzeczywistości Wirtualnej, atrakcje dla dzieci i muzyka przez cały dzień.

Aeroklub Wrocławski zaprasza wszystki fanów lotnictwa i gwarantuje, że nie znajdą oni lepszego pomysłu na spędzenie ostatnich dni wakacji.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony