Kolejne Drzwi Otwarte Aeroklubu Włocławskiego za nami

Drzwi Otwarte Aeroklubu Włocławskiego (fot. Krzysztof Ryniecki)

W minioną sobotę (9 listopada), po raz kolejny wszyscy miłośnicy lotnictwa oraz osoby zainteresowane szkoleniami lotniczymi, mogli zapoznać się z profilem działalności Aeroklubu Włocławskiego. Wszystko za sprawą, organizowanych pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Drzwi Otwartych Aeroklubu Włocławskiego.

Była to świetna okazja na odbycie lotu zapoznawczego szybowcem lub samolotem, a także do dobrej zabawy, ponieważ w ramach imprezy rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Latawcowe dla dzieci i młodzieży.

 
(fot. Krzysztof Ryniecki)

Krótko po godzinie 10 niebo nad lotniskiem Kruszyn wypełniło się przepięknymi kolorowymi latawcami. Komisja sędziowska zawodów uznała jednogłośnie, że każdy z uczestników musi zostać doceniony, dlatego nie wyłoniono zwycięzców i każdy z uczestników został potraktowany jako wygrany i nagrodzony.

Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy zostali oprowadzeni po lotnisku, gdzie mogli zobaczyć i poznać aeroklubowe statki powietrzne, a także zobaczyć jak wygląda lotniskowa modelarnia.

 
(fot. Krzysztof Ryniecki)

Już dziś Aeroklub Włocławski serdecznie zaprasza na najbliższą sobotę, tj.  16 listopada, na ostatnią odsłonę Drzwi Otwartych Aeroklubu Włocławskiego, podczas których znów będzie możliwość do odbycia lotu zapoznawczego, a także rozegrane zostaną, kończące sezon szybowcowy, Zawody Szybowcowe na Celność Lądowania!

Zapraszamy!

Źródło: Aeroklub Włocławski
comments powered by Disqus