XIV Międzynarodowy Piknik Modelarski w Rybniku

XIV Międzynarodowy Piknik Modelarski w Rybniku (fot. aeroklub.rybnik.pl)

W sobotę 27.06.2015 r. zapraszamy na XIV Międzynarodowy Piknik Modelarski, organizowany przez RC MODEL CLUB z Rybnika, który odbędzie się na lotnisku Aeroklubu ROW. Wielka fiesta modelarska objęta została patronatem Prezesa Aeroklubu ROW  Ireneusza Wilguckiego.

XIV Międzynarodowy Piknik Modelarski rozpocznie się o godzinie 11:00. Tegoroczny piknik zapowiada się bardzo ciekawie. Jedną z głównych atrakcji będzie inscenizacja bitwy lotniczej pt. "Obrona Browaru Raciborskiego" w wykonaniu modelarzy z Raciborza. Zobaczymy ponad 15 modeli walczących ze sobą. Pokaz odbędzie się ok. godziny 14:00.

Swoje modele prezentować będzie liczna reprezentacja modelarzy z Czech. Zobaczymy również wiele modeli z całej Polski: między innymi z Łodzi, Oświęcimia, Bieska Białej, Krakowa, Katowic, Zabrza oraz Gliwic. Większość modeli będą to modele w klasie gigant, szczególnie modele szybowców. Organizatorzy mają zapowiedzianych kilka nowości. Również, jak co roku akrobacja modeli samolotów, śmigłowców i dronów.

Emocji nie zabraknie! Wstęp wolny.

Szczegóły organizacyjne na stronie: www.modelarze.rybnik.pl

Źródło: Aeroklub ROW
comments powered by Disqus