Artur Kielak zwycięzcą drugiej konkurencji 45. Mistrzostw Polski w Akrobacji Samolotowej w klasie Advanced

Artur Kielak

Artur Kielak z Aeroklubu Śląskiego wygrał program dowolny - drugą konkurencję 45. Mistrzostw Polski w Akrobacji Samolotowej, rozgrywanych na lotnisku Aeroklubu Pomorskiego. Drugie miejsce wywalczył Wojciech Krupa z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej, trzecie Radosław Rumszewicz również z Aeroklubu Śląskiego. Po rozegraniu dwóch konkurencji Kielak prowadzi również w klasyfikacji generalnej.

Klasyfikacja generalna po rozegraniu dwóch konkurencji:

Wyniki: Programy: obowiązkowy znany oraz dowolny
45 MP w Akrobacji Samolotowej, Toruń, 19-25.09.2011r.


Consolidated Results


Rank  Nat       Pilot                                Aeroplane "          Q"         Free      Totals       O/all %
1      POL  Artur Kielak                          Extra 330LC   2352,19  2792,88  5145,07   81,02
2      POL  Wojciech Krupa                  Extra 330LC   2285,37  2704,03  4989,41   78,57
3      POL  Radosław Rumszewicz    Extra 330LC   2288,45  2678,95  4967,40   78,23
4      POL  Luke Czepiela                     Extra 330LC   2255,63   2553,20 4808,83   75,73
        UKR  Prysyazhnyuk Volodymyr* H/C Extra     2191,03  2596,53  4787,56   75,39
5      POL  Wojciech Nowaczyk           Extra 330LC   2084,97  2527,59  4612,56   72,64
6      POL  Bartłomiej Pyzik                  Extra 300L      2130,54  2478,96  4609,50   72,59
7      POL  Tomasz Zdziarski               Extra 330LC   2061,22  2547,49  4608,70   72,58
8      POL  Ireneusz Jesionek              Extra 300L      2073,49  2528,55  4602,04   72,47
9      POL  Piotr Szczepański               Extra 330LC   2113,78  2449,47  4563,26   71,86
10    POL  Piotr Haberland                  Extra 330LC   2020,79  2461,25  4482,04   70,58
11    POL  Sebastian Nowicki             Extra 330LC   2003,65  2443,03  4446,69  70,03
12    POL  Robert Kowalik                   Extra 300L      2124,57  2315,72  4440,29   69,93
13    POL  Krzysztof Kossiński            Extra 330LC   1989,16   2427,25  4416,40  69,55
14    POL  Agata Nykaza                      Extra 330LC    1963,61  2036,45  4000,06   62,99
15    POL  Artur Strączek                      Extra 300L      1328,66   2393,90 3722,56    58,62

Contest Director: St. Szczepanowski (POL), Contest Chief Judge: Pavol Kavka (SVK), Scoring Director: Paweł Szczepanowski (POL), Flight Director: Edmunt Janowski (POL), Judges: Tamara Dovgalenko (UKR), Galyna Suprunenko (UKR), Maciej Białek (POL), Jan Gawęcki (POL), Andrzej Wesołowski (POL), Pavol Kavka (SVK).Judges Assistants: (not recorded).Jury members: Jerzy Makula (POL), Stanisław Ackerman (POL), Jerzy Łobodda (POL).

* Volodymyr Prysyazhnyuk – wyniki nie są uwzględniane w klasyfikacji Mistrzostw Polski

Źródło: Aeroklub Pomorski
comments powered by Disqus