Zakupy sprzętu dla kadry narodowej w sportach lotniczych

Aeroklub Polski

W ostatnich dniach grudniu 2011 r. Aeroklub Polski sfinalizował zakupy sprzętu sportowego w sporcie mikrolotowym, modelarskim, szybowcowym i w akrobacji szybowcowej. Zakupiono szybowiec wyczynowy klasy standard Discus 2a, dwumiejscowy szybowiec akrobacyjny FOX, sprzęt mikrolotowy oraz całą gamę wyposażenia modelarskiego.

Sprzęt ten będzie głównie służył naszym kadrowiczom oraz w przypadku szybowca FOX również innym członkom AP chcącym się szkolić w akrobacji szybowcowej.

Łączna wartość zakupionego sprzętu wynosi ponad 670.000 zł. Zakupy były możliwe dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki w łącznej kwocie 350.000 złotych oraz dzięki środkom zgromadzonym przez Komisje Specjalnościowe i środkom przekazanym przez aeroklubowe środowisko lotnicze.

Źródło: Aeroklub Polski
comments powered by Disqus

Komentarze

Jerzyk. Przykro mi to stwierdzic, ale masz okrojona wyobraznie. Jesli nie wiesz jak mozna ocenzurowac internet zapytaj sie Putina lub jedz do Chin i tam tez popytaj, poczytaj, podpatrz. Horyzonty sie poszerza i bzdur nie bedziesz wypisywac. Tuska tez mozesz podpytac co probuje w tej sprawie zrobic.

Cenzura?! Skąd taki pomysł?
A poza tym, jak według ciebie można w wolnym świecie cenzurować internet? To jest technicznie niewykonalne :)

Czy ktos wie co sie stalo z forum Lewczuka szybowce.Czyzby cenzura.