Piotr Czarnecki nowym Sekretarzem Generalnym Aeroklubu Polskiego

Piotr Czarnecki, nowy Sekretarz Generalny Aeroklubu Polskiego, fot. Aeroklub Polski

Z dniem 1 maja 2019 r. na stanowisko Sekretarza Generalnego – Dyrektora Zarządzającego Aeroklubu Polskiego został powołany Piotr Czarnecki. Zastąpił on na tym stanowisku Ryszarda Michalskiego, który pełnił obowiązki Sekretarza Generalnego od 2017 roku. Ustępujący Sekretarz w dalszym ciągu będzie Szefem Szkolenia AP.

Piotr Czarnecki jest związany z Aeroklubem Polskim od 2015 roku. Był doradcą Zarządów AP XIX i XX kadencji. Jest absolwentem Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2019 r. złożył z pozytywnym wynikiem egzamin radcowski. Jest członkiem Rady Górskiej Szkoły Szybowcowej Aeroklubu Polskiego „Żar” . Zawodowo zajmuje się obsługą prawną klubów i związków sportowych.

Ryszard Michalski pełniący do tej pory obowiązki Sekretarza Generalnego nie rozstaje się z Aeroklubem Polskim i nadal będzie kierował sekcją szkoleń AP. Wykorzystując swoje cenne doświadczenie będzie kontynuował prace nad aktywnym rozwojem projektów szkoleniowych Aeroklubu Polskiego oraz wdrażaniem nowych programów, które od lat cieszą się popularnością i ogromnym uznaniem środowiska lotniczego.

Źródło: Aeroklub Polski
comments powered by Disqus