Objęcie obowiązków Prezesa Aeroklubu Polskiego

Aeroklub Polski

Aeroklub Polski poinformował, że w poniedziałek 29 marca 2010 r. odbyło się spotkanie nowo wybranego Prezesa Aeroklubu Polskiego - Polskiego Związku Sportów Lotniczych - Włodzimierza Skalika z pracownikami Biura Zarządu Aeroklubu Polskiego.

Na początku spotkania Włodzimierz Skalik podziękował wszystkim pracownikom za zangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie XXVII WZD AP, co pozwoliło delegatom na sprawną realizację programu WZD. Spotkanie było także poświęcone informacji o planach działalności nowego ZAP w najbliższych tygodniach. Prezes AP przedstawił wolę całego Zarządu do bardzo dobrej współpracy z wszystkimi pracownikami, ponieważ od współpracy i dobrej komunikacji w dużym stopniu jest uzależniona przyszłość naszego stowarzyszenia.

W poniedziałek nastąpiło także oficjalne przekazanie obowiązków przez Prezesa Aeroklubu Polskiego Pana Jerzego Makulę. Jerzy Makula oraz Włodzimierz Skalik złożyli obustronne zapewnienia o dalszej współpracy na rzecz Aeroklubu Polskiego.

Prezes Aeroklubu Polskiego Włodzimierz Skalik serdecznie podziękował ustępującemu Prezesowi Aeroklubu Polskiego Panu Jerzemu Makuli i Zarządowi XVII kadencji za zaangażowanie i dotychczasową pracę na rzecz naszego Stowarzyszenia.
 

Źródło: Aeroklub Polski
comments powered by Disqus