Wyniki balonowego konkursu fotograficznego

Balony zimą (Puchar  PCD SALAMI), fot. Daniel Urbaniak (zwycięzca konkursu fotograficznego)

Tegorocznej zimy, w dniach 7-8 lutego w Nowym Targu odbyły się II Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar firmy PCD Salami.

Aeroklub Nowy Targ oraz firma PCD Salami zorganizowali konkurs fotograficzny i filmowy dla amatorów, w którym główną nagrodą był przelot balonem na ogrzane powietrze. W kategorii "najlepsze zdjęcie” prac przyszło całkiem sporo, bo aż 60 i to z nich musieliśmy wybrać to najlepsze zdjęcie zrobione podczas zawodów. Jury jednogłośnie przyznało I Miejsce – Danielowi Urbaniakowi za zdjęcie balonów z Tatrami w tle. 

Jeżeli chodzi o film z zawodów – dostaliśmy tylko jeden materiał. Jego autorem jest Filip Pałgan i to on będzie miał możliwość przelotu balonem PCD Salami nad Podhalem. 

Dodatkowo w konkursie fotograficznym przyznaliśmy trzy wyróżnienia – nagrody niespodzianki otrzymają: Jola Konieczko, Maciej Knurowski oraz Mirosław Hędrzak

fot. Jola Konieczko


fot. Maciej Knurowski


fot. Mirosław Hędrzak

W galerii zdjęć znajdziecie najlepsze zdjęcie, trzy wyróżnienia w kolejności Jola Konieczko, Maciej Knurowski, Mirosław Hędrzak oraz pozostałe prace nadesłane na konkurs. 

Źródło: Aeroklub Nowy Targ
comments powered by Disqus