CF-98 zagra podczas VI Nowotarskiego Pikniku Lotniczego

CF-98 zagra podczas VI Nowotarskiego Pikniku Lotniczego

VI Nowotarski Piknik Lotniczy to nie tylko atrakcje w powietrzu. W trakcie trwania imprezy przewidzieliśmy również kilka wydarzeń, które odbywać będą się na ziemi. W programie znajdzie się między innymi teatrzyk dla dzieci, pokazy taneczne, konkursy z nagrodami oraz w sobotę koncerty.

W tym roku do Nowego Targu zaprosiliśmy pochodzący z Krakowa zespół CF98. Zespół powstał w 2003 roku i od samego początku ich muzyka oscyluje w obrębie punka, chodź ostatnio coraz częściej kojarzona jest z pop punkiem. Ich melodyczność może być kojarzona z weteranami sceny punkowej takich zespołów jak New Found Glory czy Millencolin.

CF98 to grupa przyjaciół, która miała okazję koncertować na trasach w Polsce, Niemczech, Czechach i Słowacji. Grali koncerty z takimi polskimi artystami jak: Coma, Happysad, Hey, O.S.T.R, Acid Drinkers, Vacamuffin oraz z zespołami ze sceny zachodniej: Ignite, Billy Talent, Rise Against, Bad Religion, Funeral For A Friend.

W skład zespołu wchodzi Alek Domagalski (gitara), Michał Kurzyk (bas), Michał Stabrawa (perkusja) oraz Karolina Duszkiewicz (wokal). Warto dodać, że Karolina jest tegoroczną finalistką telewizyjnego programu X-Factor.

Zapraszamy na nowotarskie lotnisko już 16-17 sierpnia br. Prosimy o zapewnienie sobie sporej ilości wolnego czasu, bowiem w planach mamy aż 12 godzin atrakcji zarówno na płycie lotniska jak i w powietrzu!

LINKI DO VIDEO:
http://youtu.be/Pn4eF9SiUvA
http://youtu.be/KEFinwt1LZI
http://youtu.be/WTn3MyoKu_o

Źródło: Aeroklub Nowy Targ
comments powered by Disqus