Zagłosuj na Bieg Wokół Szybowca w Lesznie

Zagłosuj na Bieg Wokół Szybowca w Lesznie

Aktywność i działanie takie były główne założenia I edycji wydarzeń "Aktywne Obywatelskie Leszno" zorganizowanych w Lesznie w ubiegłum roku.

"Bieg wokół szybowca" oraz Targi Organizacji Sportowych zorganizowane wspólnie przez Miasto Leszno i Aeroklub Leszczyński były jednym z wydarzeń popularyzujących sport i zdrowy tryb życia. Odwiedzający lotnisko mogli zobaczyć pokazy różnych dyscyplin sportowych oraz spotkać się ze sportowcami, trenerami oraz działaczami sportowymi.

Sumpatycu aktywnego trybu życia brali udział w biegu przełajowym wokół rozstawionych szybowców. Bieg cieszył się dużą popularnością i sprawił wiele radości wszystkim obecnym, dlatego Aeroklub chce go powtórzyć...

W tym roku "Bieg wokół szybowca" odbędzie się w ostatni weekend września w ramach II edycji akcji "Aktywne Obywatelskie Leszno".


Leszczyński Bieg Wokół Szybowca jest nominowany w ogólnopolskim plebiscycie "Biegowe Wydarzenie Roku". Jeśli chcesz, aby ten BIEG został wydarzeniem roku - zagłosuj!

Jak głosować?

Wystarszy wejść na stronę www.aeroklub.leszno.pl i zagłosować lub wysłać SMS pod numer 70068 o treści BIEGI44 + ew. uzasadnienie wyboru (koszt 0,65 zł z VAT).

Zarezerwujcie sobie czas na udział w wydarzeniach "Aktywne Obywatelskie Leszno" w dniach 18-25 września 2016 r. i bądźcie w Lesznie - więcej szczegółów wkrótce na www.leszno.pl

Źródło: Aeroklub Leszczyński
comments powered by Disqus